بازنشستگان نيروهاي مسلح از ذخاير نظام هستند

به گزارش خبرنگار مهر، اميرسرتيپ حسن جوانمرد بعد از ظهر شنبه در آئين تكريم و معارفه مسئول كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح شهرستان دامغان در محل تالار فرهنگيان اين شهر ضمن گراميداشت رشادت ها و جانفشاني هاي نيروهاي مسلح در دوران طلايي هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: ارتش جمهوري اسلامي ايران با تقديم 48 هزار شهيد و 270 هزار جانباز سرافراز يك سند پر افتخار براي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران به حساب مي آيد كه به آن مي بالد.

وي تصريح كرد: امنيت امروز كشور ما به لطف تلاش ها، مجاهدت ها و جانفشاني هاي نيروهاي مسلح اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ارتش جمهوري اسلامي ايران، نيروي انتظامي و جهاد سازندگي سابق است كه در حماسه دفاع مقدس و ديگر عرصه ها حضور يافته اند و بايد قدردان اين رشادت ها باشيم.

قائم مقام كانون بازنشستگان ارتش جمهوري اسلامي ايران اضافه كرد: اگر امروز دشمن توانایی ضربه زدن به نظام ما را ندارد به دليل مقاوم ملت و تبعیت از ولايت فقيه است، لذا بيشتر از هميشه در رسيدن به اهدافش ناكام شده است.

جوانمرد گفت: پايداري و مقاومت ملت سرافراز ايران همانند دوران دفاع  مقدس سد محكمي بوده كه دشمنان ما را به عقب نشيني واداشت و امروز نيروهاي مسلح ما با تمام توان و تجهيزات نظامي خود همچون دوران دفاع مقدس آماده دفاع از اين مرز و بوم است و دشمن نيز از اين اقتدار و صلابت ترس و واهمه دارد.

در اين آئين ابتدا سرهنگ احمد بندري مسئول كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح استان سمنان گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي این کانون ارائه داد و گفت: سه هزار نفر عضو این کانون هستند كه از اين تعداد 300 نفر در شهرستان دامغان حضور دارند.

در خاتمه از خدمات و زحمات سرهنگ بازنشسته محمدعلي مصاحبي تقدير و سرهنگ بازنشسته ابوالفضل منصوري به عنوان مسئول جديد كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح شهرستان دامغان به حاضران معرفي شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*