شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، اميرسرتيپ حسن جوانمرد بعد از ظهر شنبه در آئين تكريم و معارفه مسئول كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح شهرستان دامغان…

به گزارش خبرنگار مهر، اميرسرتيپ حسن جوانمرد بعد از ظهر شنبه در آئين تكريم و معارفه مسئول كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح شهرستان دامغان در محل تالار فرهنگيان اين شهر ضمن گراميداشت رشادت ها و جانفشاني هاي نيروهاي مسلح در دوران طلايي هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: ارتش جمهوري اسلامي ايران با تقديم 48 هزار شهيد و 270 هزار جانباز سرافراز يك سند پر افتخار براي نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران به حساب مي آيد كه به آن مي بالد.

وي تصريح كرد: امنيت امروز كشور ما به لطف تلاش ها، مجاهدت ها و جانفشاني هاي نيروهاي مسلح اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ارتش جمهوري اسلامي ايران، نيروي انتظامي و جهاد سازندگي سابق است كه در حماسه دفاع مقدس و ديگر عرصه ها حضور يافته اند و بايد قدردان اين رشادت ها باشيم.

قائم مقام كانون بازنشستگان ارتش جمهوري اسلامي ايران اضافه كرد: اگر امروز دشمن توانایی ضربه زدن به نظام ما را ندارد به دليل مقاوم ملت و تبعیت از ولايت فقيه است، لذا بيشتر از هميشه در رسيدن به اهدافش ناكام شده است.

جوانمرد گفت: پايداري و مقاومت ملت سرافراز ايران همانند دوران دفاع  مقدس سد محكمي بوده كه دشمنان ما را به عقب نشيني واداشت و امروز نيروهاي مسلح ما با تمام توان و تجهيزات نظامي خود همچون دوران دفاع مقدس آماده دفاع از اين مرز و بوم است و دشمن نيز از اين اقتدار و صلابت ترس و واهمه دارد.

در اين آئين ابتدا سرهنگ احمد بندري مسئول كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح استان سمنان گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي این کانون ارائه داد و گفت: سه هزار نفر عضو این کانون هستند كه از اين تعداد 300 نفر در شهرستان دامغان حضور دارند.

در خاتمه از خدمات و زحمات سرهنگ بازنشسته محمدعلي مصاحبي تقدير و سرهنگ بازنشسته ابوالفضل منصوري به عنوان مسئول جديد كانون بازنشستگان نيروهاي مسلح شهرستان دامغان به حاضران معرفي شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *