جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۷

روز 21 ژوئن 2014 (31 خرداد) روز خاصي در تاريخ فوتبال ايران است، چرا که تيم ملي در دومين ديدار خود از گروه…

روز 21 ژوئن 2014 (31 خرداد) روز خاصي در تاريخ فوتبال ايران است، چرا که تيم ملي در دومين ديدار خود از گروه F جام جهاني 2014 برزيل در بلوهوريزونته برزيل به مصاف آرژانتين مي‌رود. البته کارلوس کي‌روش، سرمربي اين تيم تاکنون سعي کرده هرگونه اضطراب و استرس را از بازيکنانش به منظور رويارويي با آلبي‌سلسته دور کند.

به نقل از تسنيم، مسعود شجاعي، هافبک باتجربه تيم ملي کشورمان پس از تمرينات روز گذشته (پنجشنبه) با حضور در جايگاه کنفرانس خبري در گفت‌و‌گو با خبرنگاران آرژانتيني با زبان اسپانيايي سليس و روان گفت: رويارويي با ليونل مسي فرصتي نادر خواهد بود. بازي در مقابل بهترين بازيکن جهان احساس خوب و جالبي است. البته پيش از اين من اين فرصت را داشته‌ام که مقابل ليونل در مسابقات لاليگاي اسپانيا بازي کنم ولي بايد بگويم بازي در رقابت‌هاي جام جهاني فرصتي است که تکرار نمي‌شود.

مسعود شجاعي که بين سال‌هاي 2008 تا 2013 در تيم اوساسونا عضويت داشته است در فصل اخير براي تيم فوتبال لاس‌پالماس از ليگ دسته دوم اسپانيا بازي کرد.

بازيکن ديگري که روز گذشته به همراه شجاعي در جايگاه کنفرانس خبري حاضر شد عليرضا جهانبخش بود که سابقه بازي در اروپا را براي تيم اِن‌اي‌سي نايمخن هلند دارد.

جهانبخش گفت: ما مقابل يکي از بهترين تيم‌هاي جهان بازي خواهيم کرد. مسئله فقط بازي مقابل مسي نيست بلکه مسئله بازي مقابل تيم ملي آرژانتين است. به هر حال بايد تنها به شرايط خودمان فکر کنيم و بس!

تيم ملي ايران که چهارمين حضورش در رقابت‌هاي جام جهاني را تجربه مي‌کند در گروه F با تيم‌هاي آرژانتين، بوسني‌و‌هرزگوين و نيجريه ديدار خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.