دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۰

حسين معدني اظهار کرد: سرمربي تيم ملي واليبال شناخت خيلي زيادي از بازيکنان نداشت، بلکه آشنايي او با بازيکنان به تمريناتي بر مي‌گشت…

حسين معدني اظهار کرد: سرمربي تيم ملي واليبال شناخت خيلي زيادي از بازيکنان نداشت، بلکه آشنايي او با بازيکنان به تمريناتي بر مي‌گشت که در کنار تيم بود و همچنين چند بازي تدارکاتي که قبل از مسابقات ليگ جهاني برگزار کرديم. تقريبا تمام ترکيب‌ها را بر اساس تمرينات و بازي‌هاي تدارکاتي بررسي کرد. بعضي از بازيکنان در جايگاه مورد نظر سرمربي تيم جواب دادند. بعضي‌ها هم از بين ذخيره‌ها جابجا شدند و خوب کار کردند. در مجموع فضاي خيلي خوبي در تيم ملي ايجاد شد. همه بازيکنان تلاش مي‌کنند تا جايگاه ثابتي در تيم ملي داشته باشند. اين موضوع به نفع تيم ملي ايران است که بازيکنان نزديک به هم زيادي دارد، ‌زيرا کيفيت تيمي ما را بالاتر مي‌برد.

به نقل از ايسنا، وي افزود: ما خيلي کار کرده بوديم. از نظر تاکتيکي براي بازي اول هم توصيه هاي لازم انجام شده بود، اما به هر حال بازي در مقابل ايتاليا مقابل تماشاگران اين تيم سخت است، به ويژه اين که ايتاليا بازي اول ايران در ليگ جهاني بود. گاهي نظم تاکتيکي خود را در مقابل ايتاليا از دست مي داديم . بعد از مسابقه با ايتاليا روي نقاط ضعف توضيحات لازم داده شد . دستورات لازم پياده شد و خو‌شبختا‌نه بازيکنان خيلي خوب کار کردند و شاهد بوديم که بسيار عالي بازي کرديم و دو بازي خيلي خوب برابر برزيل به نمايش گذاشتيم.

مربي تيم ملي واليبال ايران در پايان درباره دو بازي مقابل برزيل در تهران گفت: سخت‌ترين بازي‌هاي ما همين است . بازي در تهران براي برزيل حکم مرگ و زندگي دارد. آنها نشان داده‌اند که در خارج از خانه بهتر از خانه بازي مي‌کنند. بايد حواس خود را جمع کنيم و بايد از اين چند روزي که در اختيار داريم بهره ببريم تا بهتر از بازي‌هاي قبل بازي کنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.