چهارشنبه، ۱۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۴

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار و…

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی مشکل دار و راکد و راه‌اندازی و بازگرداندن آنها به چرخه تولید بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد مهندس سهراب بنام در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز به دنبال رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتگران هستیم و اولویت اصلی ما در استان است.

وی اظهارکرد: مشکلات را رسیدگی می‌کنیم و مطابق تعهداتی که داده شده اگر مشخص شد که توان ادامه کار را ندارند فرصت در اختیار سرمایه‌گذاران جدید گذاشته می‌شود و زمین واگذار شده در شهرک‌های صنعتی از آنها پس گرفته می‌شود.

بنام خاطرنشان کرد: با واحدهای صنعتی که توان راه‌اندازی واحد، ایجاد اشتغال و درآمدزایی در استان را دارند همکاری می‌کنیم.

بنام با اشاره به جلسه‌ای که با حضور محمدیاری، مدیر حقوقی و امور قراردادهای صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران برگزار شد گفت: مسایل 9 واحد صنعتی استان بررسی و از 30 هزار متر زمین که در اختیار داشتند حدود 7000 مترمربع فسخ شد و مقرر شد باز پس گرفته شود و به مابقی نیز مهلت داده شد که در وقت معین مشکلات آنها بررسی، پیگیری، رفع و راه‌اندازی شوند.

وی ادامه داد: در مجموع طی سه جلسه از اسفندماه سال گذشته تا کنون 37 فقره پرونده واحدهای صنعتی استان، مشکلات و مسایل آنها بررسی و رسیدگی شد که از این تعداد 58 هزار مترمربع زمین باز پس گرفته شد که طبق قانون بررسی خواهد شد و اگر کسی توان راه‌اندازی و فعال کردن واحد صنعتی خود را داشته باشد به او فرصت داده می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: 244 واحد صنعتی دارای پروانه بهره‌برداری در شهرک‌های و نواحی صنعتی این استان وجود دارد و 140 واحد صنعتی در دست ساخت داریم. تمام این واحد ها بازدید شدند و مسایل و مشکلات آنها به صورت تخصصی بررسی و پیگیری شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *