پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۴

قبل از شروع تمرین امروز، امیر قلعه‌نویی چند دقیقه‌ای با بازیکنان صحبت کرد و در خصوص نحوه آماده‌سازی و برنامه تاکتیکی با آنها…

قبل از شروع تمرین امروز، امیر قلعه‌نویی چند دقیقه‌ای با بازیکنان صحبت کرد و در خصوص نحوه آماده‌سازی و برنامه تاکتیکی با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

وی همچنین به بازیکنان گفت: فشار تمرینات قبل از آغاز فصل زیاد است ولی این موضوع در طول فصل به شما کمک خواهد کرد و باعث می‌شود همه چیز به نفع خودتان پیش برود.

* میلاد فخرالدینی که چند روزی به کلینیک می‌رفت امروز عصر در تمرینات استقلال حاضر شد و به صورت سبک تمرین کرد.

* با وجود آنکه روز گذشته یک بازیکن ایرانی و سوئدی در تمرینات استقلال حضور پیدا کرده بود اما امروز خبری از این بازیکن نشد و ظاهراً کادر فنی استقلال این بازیکن جوان را نپذیرفته است.

* مثل چند روز گذشته تمرینات استقلال همچنان پشت درهای بسته و بدون حضور اهالی رسانه و تماشاگران برگزار می‌شود که این موضوع باعث سکوت در کمپ زنده‌یاد حجازی شده است.

* تمرینات تیم استقلال به دویدن دور زمین، تشکیل گروه‌های 4 به 2 و فوتبال درون‌تیمی در قالب دو گروه سبز و نارنجی اختصاص داشت که بازیکنان در حضور قلعه‌نویی آنها را انجام دادند. محمود فکری، ستار همدانی، جواد زرینچه و شاهرخ بیانی هرکدام به نحوی برنامه‌های آماده‌سازی آبی‌پوشان را زیرنظر داشتند.

* محسن فروزان مثل دو روز گذشته زیرنظر کریم بوستانی تمرینات دروازه‌بانی را پشت سر گذاشت.

*حمید ملک‌احمدی، منصور پورحیدری و میرشاد ماجدی نفرات حاضر در تمرین امروز استقلال بودند.

* تمرینات تیم استقلال صبح فردا در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار و آبی‌پوشان پنج‌شنبه عصر و جمعه را به صورت کامل استراحت خواهند کرد و از روز شنبه مجدداً برنامه‌های آماده‌سازی را دنبال می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.