جمعه، ۱۳ اسفند ۹۵ - ۰۹:۳۶
بازی اندرویدی

بسیاری از افراد پس از سی سالگی نوآوری را کنار گذاشته و زندگی یک نواخت و معمولی را برای خود در پیش می…

بسیاری از افراد پس از سی سالگی نوآوری را کنار گذاشته و زندگی یک نواخت و معمولی را برای خود در پیش می گیرند اما به تازگی یک زن در آستانه ۸۱ سالگی نخستین بازی خود را توسعه داده است تا ثابت کند هیچ محدودیتی برای یادگیری و خلاقیت وجود ندارد . در ادامه با میهن پست همراه شوید .

نخستین بازی در حقیقت شروعی است برای ساخت و ارائه اپلیکیشن های بهتر و پیشرفته تر بعدی که باید دید این مادر بزرگ ۸۱ ساله چینی چگونه  می خواهد اپلیکیشن خود را توسعه دهد .

این زن از سن ۶۰ سالگی کار با کامیپوتر را آغاز کرده و حالا پس از گذشت ۲۱ سال موفق به ساخت یک بازی اندرویدی شده است , نام این بازی اندرویدی Hinadan بوده که به مناسبت جشن هیناماتسوری ساخته شده است .

[box type=”success” ]جالب است بدانید هیناماتسوری یا جشن عروسک‌ ها یا جشن دختران یکی از جشن‌های رایج در کشور ژاپن است که به شکرگزاری رشد و سلامتی دختران اختصاص دارد.این جشن هر ساله در روز سوم ماه مارس سومین ماه میلادی برگزار می‌ شود.در این جشن سکویی با یک پارچه قرمز پوشانده می‌ شود تا مجموعه‌ ای از عروسک‌ های زینتی به نمایندگی از امپراتور ، ملکه ، مسئولین، و نوازندگان در لباس سنتی دربار دوره هی‌ آن به نمایش گذاشته شود. [/box]

اما در این بازی از کاربران خواسته می‌ شود تا ۱۲ عروسک را در موقعیت های مناسب قرار دهند . این عروسک ها باید در جایی که دید بهتری دارند قرار بگیرند . در این بازی کسی پیروز خواهد شد که عروسک ها را در بهترین موقعیت  و متناسب با جشن هیناماتسوری بچیند .

این زن ژاپنی همچنین در استفاده از نرم افزار اکسل مهارت ویژه ای دارد بطوریکه می تواند به وسیله آن آثار دیجیتال تولید کند . او در وبلاگ شخصی خودش فیلم های آموزشی در مورد این کار را ارائه می کند .

[highlight]منبع [/highlight]: dailymail

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *