پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۲

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهرداد پولادی در خصوص حضور تیم ملی فوتبال ایران در گروه F…

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهرداد پولادی در خصوص حضور تیم ملی فوتبال ایران در گروه F رقابت‌های جام جهانی برزیل گفت: بازیهای سختی در گروه داریم. تیم های خیلی خوبی مثل آرژانتین و نیجریه و همینطور بوسنی در گروه ما هستند. درست است در تیم آرژانتین یک ستاره بزرگ مثل لیونل مسی حضور دارد، اما ما قرار نیست فقط با یک بازیکن بازی کنیم ما قرار است با تیم آرژانتین بازی می کنیم و فکر می کنم بازی با نیجریه بازی به مراتب بازی سخت تری خواهد بود.

پولادی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه در یکی از سایت های بزرگ دنیا و در میان بازیکنان حاضر در جام، عنوان هفتمین بازیکن ناشناخته جام جهانی را کسب کرده، گفت:  طبیعی است بازیکنانی که در لیگ های اروپایی بازی می کنند شناخته تر هستند، اما جام جهانی فرصت خوبی برای بازیکنانی همانند من است که ناشناخته شوند و بتواند کاری کنند که بیشتر شناخته شوند. بله جام جهانی جایی است که می توان جزو ده بازیکن برتر جهان هم شد.

هافبک تیم ملی ایران همچنین یادآور شد: ما اردوهای خیلی خوبی را پشت سر گذاشته و تمرینات بدنسازی سختی در آفریقای جنوبی و اتریش داشتیم. کادر فنی از ما خواست تا در بازیهای دوستانه طبق خواسته آنها پیش برویم تا در بازی با نیجریه هماهنگ تر باشیم.

پولادی در پایان گفت: از نظر جسمانی تمرینات بسیار خوبی داشته ایم تا ان شاءاله بتوانیم در این رقابت ها نمایش خوبی از خود نشان دهیم. از هرنظر آماده ام و به طور حتم از این فرصتی که پیش آمده است به نحو مطلوب برای نمایش توانایی هایم استفاده خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.