جمعه، ۰۹ آبان ۹۳ - ۰۸:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، سعید قائدی‌فرد پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی درباره شرایط این بازی اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، سعید قائدی‌فرد پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی درباره شرایط این بازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و خوشحال هستم که در این بازی توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

وی افزود: ما به این پیروزی خیلی احتیاج داشتیم زیرا تیم ما تحت فشار بود و خوشحال هستم که توانستیم هواداران و مردم را شاد کنیم و چیزهایی که فرکی را می‌خواست، انجام داده و در یک شرایط سخت، سه امتیاز را کسب کنیم.

هافبک تیم سپاهان درباره عملکرد خودش در این بازی و رضایت کادر فنی از او گفت: کادر تیم از من راضی بودند و امیدوار هستم که در بازی‌های بعدی بتوانیم شرایط بهتری داشته باشیم.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا سپاهان بازی راحتی پیش‌‌رو دارد، خاطرنشان کرد: ما بازی‌های راحت نداریم و تیم‌های پائین جدولی روبروی ما انگیزه دارند و ما باید در این بازی‌ها پیروز شویم.

قائدی‌فر گفت: همه تیم‌ها مقابل سپاهان انگیزه دارند و ما نیز هیچ بازی راحتی نداریم اما امیدوار هستم که بازی بعد را نیز با نتیجه بهتری به پایان برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *