سه شنبه، ۱۱ مهر ۹۶ - ۰۸:۴۱
بازی قوشمه

بازی قوشمه با محتوی عناصر بومی و ملی ایران در حالی منتشر شده است که این بازی در مدت یکسال و در مجتمع دیجیتال…

بازی قوشمه با محتوی عناصر بومی و ملی ایران در حالی منتشر شده است که این بازی در مدت یکسال و در مجتمع دیجیتال آیت الله نجومی کرمانشاه ، استودیو بازی و انیمیشن «گلا» تهیه و تولید شده و بر روی گوشی های موبایل با سیستم اندروید قابل اجراست. برای توضیحات بیشتر با میهن پست همراه شوید.

اسم بازی قوشمه در واقع از یک نام کوری گرفته شده که به معنای بازیگوش است و توضیح بیشتر این که در قوشمه فضاهای بازی و مینی گیم های سرگرم کننده ای فراهم شده و طوری که بجز سرگرمی برای کاربران، امکان آشنایی با عناصر بومی و ملی ایران را از طریق لباس ها، غذاها و نوع زندگی قوشمه ، میسر کرده است.

قوشمه ، این موجود با نمک، عواطف و غرایزی مشابه انسان‌ها دارد. کاربر نیز در این بازی وظیفه‌ نگهداری، سرگرم کردن و برطرف کردن نیازهای قوشمه را برعهده خواهد داشت، در نتیجه در صورت عدم رفع نیازهای ذکر شده، شما شاهد کاهش سلامت و خوشحالی قوشمه خواهید بود.

تنوع محیطی در بازی قوشمه نیز  یکی دیگر از ویژگی‌های این بازی محسوب می‌شود. مکان‌های بازی در مجموع شامل دو بخش اصلی محیط داخل و خارجی خانه می‌شوند. بازیکنان باید برای مدیریت بهتر قوشمه با این محیط‌ها در تعامل باشند همچنین برای افزایش این قبیل تعامل‌ها، مینی‌گیم‌های ویژه‌ای بسته به نوع محیط طراحی و در نظر گرفته‌ شده اند. طبق طراحی بازی، تمامی رخدادهای بازی برروی عملکرد قوشمه تاثیر گذار است به عنوان مثال، در صورتی که سرگرم کردن قوشمه را فراموش کنید یا به وضعیت نظافت او رسیدگی نکنید، این شخصیت بازیگوش بی قرار و کثیف می گردد. بازی قوشمه همچنین دارای سیستم شب و روز و تغییر فصل است. با توجه به ساعات شبانه‌روز و با توجه به فصل، کاربر باید دمای بدن قوشمه را مناسب نگه دارد تا از گرمازدگی یا سرمازدگی او جلوگیری شود.

امیر محمدی مسئول مجتمع دیجیتال استان کرمانشاه در خصوص بازی قوشمه به خبرنگار ما گفت:

این بازی با نام «قوشمه» معرفی شده است ، طی مدت یکسال متوالی توسط اعضای این مجتمع در حالی طراحی و تولید شده است که بتواند به نوبه خود در ترویج سبک زندگی ایرانی ، اسلامی سهمی داشته باشد و همچنین موسیقی این بازی رایانه ای را «وحید کرمانشاهی» ، سناریو و بازینامه آن توسط سهیل بزگداری به و تهیه کنندگی آن را نیز به عهده بنده بوده است.

جالب است بدانید کاربرانی که این بازی را بر روی گوشی خود نصب می کنند در واقع یک بچه بلوط بامزه و خوشگل را مهمان خانه خود کرده اند که از دست کلاغ های جنگل فرار کرده و به آن ها پناه آورده است.

توضیح بیشتر این که در بازی قوشمه یا همان بچه بلوط ، که خیلی شیطان و بامزه نیز هست ، مدام مشغول گوش دادن موسیقی ایرانی است و از غذاهای ایرانی هم خیلی خوشش می آید و البته بچه بلوط بازی قوشمه در طول بازی می خواهد آشپزی ایرانی یاد بگیرد و لباس های ایرانی شیکی هم می پوشد.

[button color=”red” size=”medium” link=”https://cafebazaar.ir/app/com.GlaStudio.Ghoshmeh/?l=fa” target=”blank” ]دانلود بازی قوشمه[/button]

با هم تصاویری از محیط بازی قوشمه را در میهن پست تماشا می کنیم .

9 دیدگاه برای “بازی قوشمه با محتوی عناصر بومی و ملی ایران منتشر شد + دانلود”

 1. حسنی گفت:

  باید از بازیسازامون حمایت بشه
  کاراشون حرفه ایه

 2. الف.ف گفت:

  چه اسم بامزه ای

 3. سیدعلی گفت:

  من چند سال پیش گرشاسبو بازی کردم.عالی بود

 4. طارمی گفت:

  بازیای محلیمون فراموش شدن دیگه

 5. بهزاد گفت:

  اخه اینم شد بازی

 6. نیلو گفت:

  چه خنکه این

 7. فاطمه گفت:

  دمشون گرم.ایول

 8. قاسم گفت:

  حمایت نمیکنن.اگه واقعا حمایت باشه ما تو همه چی اولیم

 9. ثریا گفت:

  بازی اموزنده ایه برای بچه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.