چهارشنبه، ۳۰ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۵

به گزارش خبرنگار مهر، صمد مرفاوی در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و گسترش فولاد تبریز که شامگاه سه…

به گزارش خبرنگار مهر، صمد مرفاوی در نشست خبری پس از پایان دیدار تیم‌های صبای قم و گسترش فولاد تبریز که شامگاه سه شنبه در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، اظهار داشت: امروز بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و می‌توانستیم در اوایل بازی به گل برسیم اما موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد و تیم حریف هم با انگیزه و خوب کار کرد و بازی سختی برابر این تیم داشتیم.

وی گفت: گسترش فولاد تیمی است که از فضا استفاده خوبی می‌کند و در بازی روی زمین حریف قدرتمندی است به همین دلیل تلاش کردیم فضا را از این تیم بگیریم و به همین دلیل، گسترش فولاد بازی مستقیم را در دستور کار قرار داد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: هافبک‌های میانی ما در نیمه اول با عجله بازی می‌کردند و توپ‌های زیادی را در وسط میدان از دست دادیم اما در ادامه شرایط بهتر شد و تغییراتی که در تیم ایجاد کردیم سبب شد میانه میدان را به کنترل خود در آوریم.

مرفاوی بیان داشت: انگیزه زیادی برای کسب 3 امتیاز داشتیم و می‌خواستیم خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم البته تیم گسترش فولاد هم حریف آسانی نبود و با انگیزه کار می‌کرد و یک امتیاز هم برای این تیم باارزش بود.

مرفاوی در مورد حذف صبا از جام حذفی گفت: در جام حذفی با تمام قوا به میدان رفته بودیم و باید این باخت را بپذیریم زیرا آنها بهتر از ما بودند و فیزیکی بازی می‌کردند در مقابل بازیکنان صبا از درگیری اجتناب می‌کردند و به حق مغلوب شدیم.

وی در باره اختلاف سازمان لیگ و صدا و سیما بر سر مبلغ حق پخش تلویزیونی خاطرنشان کرد: باشگاه‌ها باید از حق پخش تلویزیونی سهم داشته باشند و اگر درآمدی هست باید بین باشگاه‌ها هم تقسیم شود و اگر حق فوتبال را بدهند، باشگاه‌ها می‌توانند حرفه‌ای باشند و فوتبال خرج خودش را در می‌آورد.
 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.