دوشنبه، ۳۰ تیر ۹۹ - ۱۱:۰۰
باشگاه مشتریان اسنپ

باشگاه مشتریان اسنپ در حالی به تازگی آغاز به کار کرده که حالا باید منتظر خدمات ویژه ای از آن باشیم. در ادامه…

باشگاه مشتریان اسنپ در حالی به تازگی آغاز به کار کرده که حالا باید منتظر خدمات ویژه ای از آن باشیم. در ادامه به بررسی این تاکسی آنلاین خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

اسنپ از آغاز فعالیت باشگاه مشتریان خود با نام «اسنپ‌کلاب» خبر داد. در این باشگاه کاربران با استفاده از سرویس‌های مختلف اسنپ، جوایز و تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت می‌کنند. در حال حاضر این قابلیت برای کاربران دارای سیستم عامل اندروید فعال شده است و برای استفاده از آن باید آخرین نسخه اپلیکیشن اسنپ را نصب کنید.

همانطور که در ماه گذشته خبر راه‌اندازی باشگاه مشتریان اسنپ توسط این گروه اعلام شد، حالا چند روزی است که این بخش با نام اسنپ کلاب به طور رسمی به اپلیکیشن اسنپ اضافه شده است. ویژگی جالب توجه اسنپ کلاب اینست که کاربران فقط با سرویس درخواست خودرو امتیاز جمع آوری نمی‌کند و با مواردی چون خرید شارژ و بسته اینترنتی نیز امتیاز کسب خواهند کرد. کاربران می‌توانند بر اساس این امتیازها در سرویس‌های مختلف این اپلیکیشن تخفیف‌های متنوعی دریافت می‌کنند. با ثبت سفارش‌های بیشتر امتیاز هر کاربر در اسنپ‌کلاب هم افزایش می‌یابد.

باشگاه مشتریان اسنپ

باشگاه مشتریان اسنپ

روابط عمومی اسنپ اعلام کرده که به همه کاربران ۵۰۰ امتیاز اسنپ کلاب داده می‌شود و اعطای این امتیاز به مرور برای تمامی کاربران فعال خواهد شد. محصولاتی که در بازارچه باشگاه مشتریان به فروش می‌رسد همگی کدهای تخفیف سرویس‌های اینترنتی دیگر است و تمامی این سرویس‌ها از شرکای تجاری اسنپ به شمار می‌آیند؛ کدهای تخفیف اسنپ مارکت، اسنپ بایک، اسنپ دکتر، اسنپ‌فود بخشی از این جوایز هستند. پیش بینی می‌شود تنوع این کدهای تخفیف به مرور بیشتر شده و کاربران بتوانند از جوایز متعددی و حق انتخاب بیشتری بهره‌مند باشند.

کاربران می‌توانند با خریدهای بیشتر امتیاز خود را در باشگاه مشتریان اسنپ افزایش دهند. به این صورت که با هر هزار تومانی که در سرویس‌های درخواست خودرو، خرید شارژ و بسته اینترنت هزینه می‌کنند، ۱۰ امتیاز اسنپ‌کلاب دریافت خواهند کرد.

برای ورود به باشگاه مشتریان کافی است در همان اپلیکیشن اسنپ سرویس «اسنپ‌کلاب» را انتخاب کنید و سپس در بخش جایزه‌ها می‌توانید فهرستی از هدیه‌های موجود را ببینید و در صورتی‌که امتیاز لازم برای استفاده از جایزه مورد نظرتان را دارید، گزینه «دریافت» را انتخاب کنید. سپس کد تخفیف مربوطه به شما نمایش داده می‌شود. با انتخاب گزینه «کپی کد» و گزینه «استفاده از کد» که در پایین صفحه قرار دارد، می‌توانید از تخفیف خود استفاده کنید. همچنین کدهای تخفیف ارسال شده برای هر کاربر در بخش «جایزه‌های من» ذخیره می‌شود تا کاربر بتواند بعدها هم به جزییات این کد دسترسی داشته باشد.بعد از دریافت جایزه، در قسمت «جایزه‌های من» می‌توانید مدت اعتبار هر کد تخفیف را نیز مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.