چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۷

مجيد باقري‌نيا در مورد وضعيت بازيکنان نفت مسجد سليمان گفت: ما همچنان در حال مذاکره با بازيکنان مختلف هستيم اما به دليل اينکه…

مجيد باقري‌نيا در مورد وضعيت بازيکنان نفت مسجد سليمان گفت: ما همچنان در حال مذاکره با بازيکنان مختلف هستيم اما به دليل اينکه تا قراردادي امضا نشود رسمي نيست اسم بازيکني را اعلام نمي‌کنيم. با 4 بازيکن به توافق رسيده‌ايم و اگر تا فردا ظهر براي عقد قرارداد به باشگاه آمدند و قراردادشان را امضا کردند اسامي آنها را اعلام مي‌کنيم در غير اينصورت به سراغ گزينه‌هاي ديگر مي‌رويم.

به نقل از فارس، سرمربي تيم نفت مسجد سليمان تصريح کرد: در حال حاضر تمرينات خود را با بازيکناني از فصل گذشته و برخي بازيکنان از تيم‌هاي پايه نفت ادامه مي‌دهيم. بازيکنان زير 23 سال خود را هم شايد از تيم‌هاي ديگر مثل نفت اهواز بگيريم. اين تيم قهرمان شده است و بازيکنان خوبي دارد.

وي در مورد اينکه نفت در شهر مسجد سليمان ميزبان حريفان خواهد بود يا اهواز گفت: مطمئنا تا زمان بازديد بعدي مسئولان سازمان ليگ اشکالات ورزشگاه شهر مسجد سليمان تمام مي‌شود و ما در شهر خودمان ميزبان حريفان خواهيم بود. رختکن تيم‌ها تا 90 درصد آماده شد و اسکلت جايگاه‌ها نيز نصب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.