سه شنبه، ۲۰ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۰

عبدالمجيد باقري نيا درباره آخرين وضعيت باشگاه نفت مسجد سليمان اظهار کرد: از شنبه تمرين‌هايمان را در مسجد سليمان با 9 بازيکن آغاز…

عبدالمجيد باقري نيا درباره آخرين وضعيت باشگاه نفت مسجد سليمان اظهار کرد: از شنبه تمرين‌هايمان را در مسجد سليمان با 9 بازيکن آغاز کرديم و در هفته‌هاي آينده نيز دو اردو نيز برگزار خواهيم کرد.

سرمربي باشگاه نفت مسجد سليمان همچنين در پاسخ به اين سوال که چه کساني به عنوان دستيار، در کنارش خواهند بود، اظهار کرد: در تلاش هستيم تا بهروز مک‌وندي را به کادر فني اضافه کنيم تا به عنوان دستيار اول در کنار ما باشد. اما قرار است از آرتا منحاجي و فرشاد بختياري‌زاده نيز در کادر فني استفاده کنيم.

وي در ادامه در پاسخ به اين سوال که آيا در قرارداد شما کسب امتياز خاصي تا نيم فصل، به عنوان شرط آمده است، گفت: طرح چنين مسائلي براي تيم استرس و حاشيه ايجاد مي‌کند. باشگاه براي من شرط خاصي را نگذاشته و تمام شرايط کاملا معقولانه است. طبق اهدافي که در نظر داريم تلاش مي‌کنيم تا در انتهاي فصل، در نيمه بالاي جدول باشيم.

باقري نيا همچنين درباره انتشار مبلغ قراردادش گفت: من مشکلي با انتشار مبلغ قراردادم ندارم و اگر باشگاه صلاح بداند مبلغ قراردادم را رسانه‌اي کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.