سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۷:۱۳

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران ، رییس شرکت هواپیمایی ویرجینیا اعلام نموده که یک رقیب بسیار سرسخت در زمینه راه‌اندازی پروازهای توریستی…

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران ، رییس شرکت هواپیمایی ویرجینیا اعلام نموده که یک رقیب بسیار سرسخت در زمینه راه‌اندازی پروازهای توریستی به فضا برای گردشگران پیدا نموده است.


گفتنی است، براساس جدیدترین گزارش‌ها، شرکت آریزونا در نظر دارد در آینده نزدیک بالون ابداعی خود برای حمل و نقل مسافران به لبه اتمسفر زمین را راه‌اندازی نماید.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، براساس این ادعا قرار است اولین پرواز این بالون در سال 2016 صورت گیرد و قیمت بلیت آن برای هر مسافر حدود 75 هزار دلار خواهد بود که این رقم یک سوم قیمت بلیت شرکت هواپیمایی ویرجینیا است.

قرار است در این سفر هیجان انگیز مشتریان به مدت دو ساعت پرواز برفراز جو زمین داشته باشند و حتی شرایطی مانند خلا را تجربه نمایند.

شرکت ویرجینیا اعلام نموده که سفر با هواپیمای ساخت این کشورها قیمت 250 هزار دلار خواهد بود و چند سال آینده این پروژه اجرایی خواهد شد.


در حال حاضر شرکت‌های سازنده هواپیمای زیادی در دنیا در حال رقابت‌ برسد، تولید اولین وسیله سفر به فضا برای مسافران توریستی هستند.

کارشناسان ادعا می‌کنند، مسافرت به فضا یک منبع درآمدی منحصر به فرد در آینده شرکت‌های بزرگ خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.