دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۳

به گزارش دریافتی عصر یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی انتظامی فارس، سردار احمد علی گودرزی افزود: به دنبال وقوع سرقت های…

به گزارش دریافتی عصر یکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی انتظامی فارس، سردار احمد علی گودرزی افزود: به دنبال وقوع سرقت های مسلحانه توام با آزار و تیراندازی منجر به جرح در حد فاصل شهرستان سروستان تا حوالی دریاچه مهارلو طی یک سال گذشته، موضوع شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی و تعقیب و مراقبت های فشرده محل اختفا متهمان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هشت نفر متهم دستگیر شدند.

سردار گودرزی گفت : متهمان که با انتخاب نام ˈبانی کوئیسˈبرای باند خود به ارتکاب جرایم می پرداختند، در تحقیقات فنی و پلیسی به چهار فقره سرقت مسلحانه وچهار فقره شرارت در شهرستان های شیراز و استهبان اقرار کردند.

وی افزود :متهمان تحویل مقامات قضایی استان شدند.

براساس این گزارش دریاچه مهارلو که یک مکان گردشگری طبیعی درحومه شیراز قرار دارد ، بر اثر فعالیت این باند و دیگر باندهای مسلحی که طی سالجاری متلاشی شد به مکانی ناامن برای گردشگران خارجی و داخلی تبیدیل شده بود.ک/1

667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.