دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۳

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند «بانی کوئیس» و دستگیری سارقان عضو این باند در شیراز خبر داد. به گزارش جام جم،…

فرمانده انتظامی استان فارس از انهدام باند «بانی کوئیس» و دستگیری سارقان عضو این باند در شیراز خبر داد.

به گزارش جام جم، سردار احمدعلی گودرزی گفت: در پی وقوع سرقت های مسلحانه توأم با آزار و تیراندازی منجر به جرح در حد فاصل شهرستان «سروستان» تا حوالی دریاچه «مهارلو» طی یک سال گذشته، موضوع شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی و تعقیب و مراقبت های فشرده محل اختفا متهمان شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هشت نفر متهم دستگیر شدند.

سردار گودرزی گفت: با توجه به اینکه متهمان در سرقت ها از اسلحه استفاده می کردند، پس از انجام تحقیقات مشخص شد اسلحه در اختیار یکی از دوستان سارقان بوده که فرد مورد نظر نیز دستگیر شد.

وی افزود: متهمان که با انتخاب نام «بانی کوئیس» برای باند خود به ارتکاب جرایم می پرداختند، در تحقیقات فنی و پلیسی به چهار فقره سرقت مسلحانه و چهار فقره شرارت در شهرستان های شیراز و استهبان اقرار کردند.

فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه متهمان جهت مشخص شدن جرایم احتمالی دیگر در اختیار پلیس آگاهی استان هستند، افزود: استان فارس محل ناامنی برای مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود و پلیس به شدت با چنین افرادی برخورد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.