پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۲

به گزارش ایرنا، امام جمعه سعدآباد دراین همایش اظهارکرد: جوانی دوره شکوه و عظمت انسان است که اگر بتوان از این فرصت استفاده…

به گزارش ایرنا، امام جمعه سعدآباد دراین همایش اظهارکرد: جوانی دوره شکوه و عظمت انسان است که اگر بتوان از این فرصت استفاده کرد انسان به تعالی واقعی مد نظر خلقت نائل می شود.

حجت الاسلام علیرضا کشاورز بارگاهی افزود: انسان هنرمند کسی است که بتواند از فرصت های پیش آمده در دوره طلایی جوانی بهره کافی ببرد.

وی اضافه کرد: دردین مبین اسلام و آموزه های قرانی هرجا به الگوهای برتر انسانی پرداخته شده به دوره پرفراز و نشیب جوانی و درس های بزرگ زندگی آن بزرگان دراین دوره اشاره شده است.

کشاورز بارگاهی گفت: جوان باید در جامعه خلاق، فعال و پرنشاط باشد و جوان کارآفرین می تواند ایده های نویی را وارد عرصه کار کند که یک فرد با تجربه و سالخورده درهمان حیطه کاری به ذهنش نمی رسد.

مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: جوانان ایرانی و اسلامی شخصیت علی اکبر را به عنوان الگوی شایسته خود قراردهند.

رضا حسین پور افزود: حمایت از جوانان باعث ایجاد خودباوری، استقلال و نوآوری در جامعه می شود و نقشه دشمنان را نقش برآب خواهد کرد.

وی یادآورشد: کارآفرینی یکی از عوامل توسعه و پیشرفت هر کشوری است و جوانان می توانند آینده مملکت را به خوبی رقم بزنند.

در پایان این آیین از بانوان جوان کارآفرین شهرستان های استان بوشهر که در رشته های مختلف از جمله پرورش اسب، تولید کود ورمی کمپوست، صنایع دستی، گاوداری، دامداری، پرورش قارچ و غیره فعالیت داشتند، تجلیل شد. ک/2

7213/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.