شنبه، ۲۸ تیر ۹۳ - ۰۲:۴۱

به گزارش خبرنگار مهر، به گفته فضل الله باقرزاده، رئیس فدراسیون شمشیربازی، این فدراسیون  علاوه بر تیم ملی مردان برای تیم ملی بانوان…

به گزارش خبرنگار مهر، به گفته فضل الله باقرزاده، رئیس فدراسیون شمشیربازی، این فدراسیون  علاوه بر تیم ملی مردان برای تیم ملی بانوان هم مجوز حضور در بازی‌های آسیایی را گرفته است با این حال نهایی شدن این حضور به شرایط بانوان ملی‌پوش بستگی دارد.

در همین راستا اما فدراسیون شمشیربازی برنامه‌های آماده‌سازی برای بانوان ملی‌پوش در نظر گرفته است تا با اجرایی شدن‌ آن، شرایط آنها را برای اعزام به محل برگزاری بازی‌های آسیایی اینچئون مورد ارزیابی قرار دهد. سفر به آذربایجان و شرکت در کمپ تمرینی این کشور از جمله برنامه‌های آماده‌سازی مورد نظر است.

مسئولان فدراسیون شمشیربازی که با در نظر گرفتن شرایط بانوان این رشته و سطح مسابقات قهرمانی جهان از اعزام آنها به محل برگزاری این رقابتها در کازان روسیه امتناع کردند، قصد دارند مردادماه ملی‌پوشان بانوان را راهی آذربایجان کنند تا اردویی حداقل 10 روزه در این کشور داشته باشند و در جریان آن دیدارهایی هم برابر ملی‌پوشان میزبان برگزار کنند. این اعزام البته برای ملی‌پوشان دو اسلحه سابر و اپه انجام خواهد شد.

هنوز زمان اعزام تیم‌های شمشیربازی اسلحه سابر و اپه بانوان به آذربایجان نهایی نشده اما به طور حتم این اعزام مردادماه انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.