پنجشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۹

تيم واليبال متين ورامين در دومين ديدار خود در رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان به مصاف گواينبو متس پورتوريکو رفت و توانست حريف خود…

تيم واليبال متين ورامين در دومين ديدار خود در رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان به مصاف گواينبو متس پورتوريکو رفت و توانست حريف خود را شکست دهد. شاگردان دنيله بانيولي در اين مسابقه توانستند در سه ست متوالي و با امتيازهاي 25 بر 18، 25 بر 19 و 25 بر 18 حريف خود را از پيش‌رو بردارند.

به نقل از فارس، خاوير گاسپار، سرمربي تيم واليبال گواينبو متس در پايان اين بازي در نشست خبري حاضر شد و درمورد اين بازي اظهار داشت: ايراني‌ها بازي بسيار خوبي از خود به نمايش گذاشتند؛ آنها سرويس‌هاي بسيار خوبي مي‌زدند و اين موضوع فشار زيادي به ما وارد کرد. ما قادر نبوديم توپ را به خوبي پاس بدهيم و همين امر موجب شد تا در حمله موثر و خطرناک نباشيم.

وي با بيان اينکه تيم ما کمي مشکل داشت، ادامه داد: بازيکنان ايراني انرژي و انگيزه زيادي داشتند؛ آنها به گونه‌اي بودند که انگار مي‌خواستند پيروز شوند حتي اگر بميرند!

دنليه بانيولي، سرمربي تيم واليبال متين ورامين هم در نشست خبري حاضر شد و اظهار داشت: اين دومين بازي ما در اين دوره از مسابقات بود و نسبت به بازي اول کيفيت بهتري داشت. نماينده پورتوريکو در بازي اول يک ست از بلگوري گرفته بود و ما مي‌خواستيم حتماً اين بازي را 3 بر صفر به سود خود رقم بزنيم.

وي با بيان اينکه ما توانستيم کارمان را به خوبي انجام دهيم، عنوان کرد: با اين نتيجه درهاي مرحله نيمه‌نهايي به روي ما باز شد، هرچند که کار سختي براي صعود از گروه خود داريم. اگر در بازي فردا مقابل بلگوري پيروز شويم مي‌توانيم به هدف خود برسيم. بازهم تاکيد مي‌کنم که درهاي صعود به مرحله نيمه‌نهايي به روي ما باز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.