یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش خبرنگار مهر، حسن سعدالدین صبح یکشنبه در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان در محل فرمانداری گفت: بانک آمار…

به گزارش خبرنگار مهر، حسن سعدالدین صبح یکشنبه در دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان در محل فرمانداری گفت: بانک آمار و اطلاعات  نیازهای جوانان در جامعه باید به روز و مشخص باشد تا بتوانیم بر اساس نیازهای جامعه تصمیمی مناسب و صحیح در عرصه های مدیریت آینده کشور و جامعه بگیریم.

 وی همچنین با تاکید مجدد از مدیران ادارات خواست ضمن اطلاع رسانی عمومی از برنامه های اوقات فراغت در ارائه خدمات و استفاده بهینه از امکانات موجود اعم از سالن های ورزشی، و … در برگزاری کلاس های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان کارکنان و مخاطبان  اقدام لازم را بعمل آورند.  

فرماندار شهرستان سمنان نوجوانان و جوانان را سرمایه های عظیم اجتماعی و انسانی نظام دانست و گفت: وظیفه خانواده ها و مسئولان ایجاد فضای با نشاط و مناسب برای رشد و تربیت صحیح اسلامی و ایجا د امید برای مثمر ثمر بودن در سرنوشت کشور برای ایشان است.

وی با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از دستگاه ها خواست با تدوین و چاپ جزواتی در خصوص منش، اخلاق، رفتار، و فکر و ایده های حضرت علی اکبر(ع) بستری مناسب برای شناخت و انتقال شخصیت ایشان به نوجوانان و  جوانان و نسل های بعدی داشته و از همکاران جوان خود در ادارات تقدیر بعمل آورند.

چنگیزی رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان سمنان نیز در این جلسه با بیان اعلام دستور جلسات قبلی و اقدامات انجام شده افزود: تا به حال 400 برنامه اوقات فراغت به ستاد اعلام شده است که 7 تا 10 برنامه در خصوص ترویج فرهنگ و ازدواج است.

دیدار جمعی از جونان موفق با نماینده ولی فقیه در استان، برگزاری همایش پیاده روی در استادیوم تختی سمنان، برگزاری مراسم کوهپیمایی با حضور فرماندار و جمعی از مدیران و جوانان شهرستان در جاده سلامت پارک کوهستان سمنان از برنامه های شاخص مطرح شده در این جلسه به مناسبت هفته جوان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.