پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۱۱:۵۰

به نقل از فدراسيون واليبال، پوريا فياضي اظهار کرد: تمامي شرايط براي کسب سومين برد ايران مقابل لهستان در هفته هفتم ليگ جهاني…

به نقل از فدراسيون واليبال، پوريا فياضي اظهار کرد: تمامي شرايط براي کسب سومين برد ايران مقابل لهستان در هفته هفتم ليگ جهاني فراهم است. رشد فني تيم ما قابل لمس و محسوس است. اين مساله باعث شده تا حريفان روي واليبال ايران حساب ويژه‌اي باز کنند.

وي تصريح کرد: کسب نتايج قابل قبول در طول مسابقات وظيفه ما را سنگين تر کرده است چون از اين به بعد بايد تلاش کنيم تا شرايط به دست آمده را هم ارتقا دهيم و جايگاه خود را در مقابل تيم‌هاي مطرح جهان از دست ندهيم. هم اکنون شخصيت واليبال ايران به طور کامل شکل گرفته است.

دريافت‌کننده تيم ملي واليبال يادآور شد: با آن که صعودمان به مرحله نهايي ليگ جهاني مسجل شده است اما در اين 2 ديدار پاياني مرحله مقدماتي تلاش مي‌کنيم تا مثل گذشته بهترين بازي خود را مقابل حريفان به نمايش بگذاريم چون اگر بي انگيزه باشيم از شرايط مسابقه خارج خواهيم شد پس بهتر است که با آمادگي صد در صد به مصاف لهستان برويم تا در ايده‌آل‌ترين وضعيت فني بازي هاي مرحله نهايي را آغاز کنيم.

فياضي در خصوص کواچ اظهار کرد: براي اولين بار است که مي‌بينم يک مربي خارجي تا به اين حد زود با ملي‌پوشان هماهنگ مي‌شود. وي همه جوره (روحي، رواني و فني) بازيکنان را مي شناسد. توانست ما را بعد از شکست مقابل ايتاليا از بحراني‌ترين شرايط به بهترين وضعيت برساند. کواچ در شرايط سخت با تيم ايران همگام شد و توانستيم تا اينجاي کار با وي جواز صعود به مرحله نهايي را به دست آوريم.

وي سطح بازي هاي ليگ جهاني امسال را به مراتب بالاتر از سال گذشته دانست و افزود: اين نوع بازي ها در سال قبل براي ما خيلي جديد بود و اذيتمان کرد اما در سال جاري وضعيت فرق کرده و و ديگر با پروازهاي طولاني و برخي ميزباني هاي ضعيف مشکل نداريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.