شنبه، ۰۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۸

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی تاج در خصوص ماندن یا جدایی کارلوس کی‌روش بعد از مسابقات جام جهانی با بیان مطلب فوق اظهار…

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی تاج در خصوص ماندن یا جدایی کارلوس کی‌روش بعد از مسابقات جام جهانی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران تاثیرات مثبت داشته و اثرات آن مشخص است. هرچند نتیجه بازی‌های تیم ملی مطلوب نبود ولی همه مردم از عملکرد تیم ملی راضی بودند. 

وی با بیان اینکه کی‌روش مبلغی در حدود 4 میلیون دلار درخواست کرده است، گفت: باید روی شرایط کی‌روش و مبلغ مورد نیازش مطالعه بیشتری داشت. فوتبال با هیچ پدیده‌ای قابل مقایسه نیست و جنبه‌های بین الملللی خاصی دارد. شما دیدید که در جام جهانی همه راجع به شکوفایی فوتبال ایران حرف می‌زدند.

رئیس سازمان لیگ فوتبال خاطرنشان کرد: ما باید تخفیف‌های لازم را از کی‌روش بگیریم. باید اراده‌ای پشت تمدید قرارداد کی‌روش باشد.

وی با تاکید بر اینکه نظر علی کفاشیان برای تمدید قرارداد کی‌روش مثبت است، گفت: یک روز قبل از آنکه کفاشیان به برزیل سفر کند، درباره عدد و رقم تمدید قرارداد کی‌روش صحبت و قرار شد دنبال تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی باشیم. خود کی‌روش در این جلسه نبود ولی حتما مهدی محمد نبی و کفاشیان در برزیل با او صحبت کرده‌اند.

تاج ادامه داد: به هر حال کفاشیان نگران نقدینگی فدراسیون فوتبال هم هست. وقتی شما 12، 13 میلیارد تومان به سرمربی تیم بزرگسالان می‌دهید، برای سایر تیم‌ها و تامین هزینه‌های آنها هم جای نگرانی دارد.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال که با یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، در پایان درباره گلایه‌های کی‌روش از برنامه ریزی‌های و امکانات نامناسب هم گفت: اول ماجرا باید قراردادی با کی‌روش نوشت که همه چیز در آن کامل دیده شود. کی‌روش حتما علاوه بر برنامه‌ای که به سازمان لیگ برای مسابقات لیگ می‌دهد، برنامه‌ای هم به فدراسیون فوتبال برای امکانات مورد نیازش می‌دهد. باید یکبار نشست و همه هزینه‌ها را بررسی کرد و همه چیز را یکجا بست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.