باید برای سرمایه‌گذاران خراسان‌جنوبی مشوق‌هایی در نظر گرفت

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بانک‌ها برای برطرف کردن مشکلات استان باید چاره‌اندیشی کنند، گفت: بانک‌ها در راستای توسعه‌ی استان و جذب سرمایه‌گذار باید با همه‌ی توان خدمات ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، «وجه‌الله خدمتگزار» ظهرامروز(سه‌شنبه 25شهریورماه) در جلسه‌ی مشترک بانک‌ها و دستگاه‌های متولی اشتغال استان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌ی استان گفت: باید برای سرمایه‌گذاران مشوق‌هایی در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: بانک‌ها باید تلاش خود را برای سرمایه‌گذاران به کار گیرند و زمانی که سرمایه‌گذاران به بانک‌ها مراجعه می‌کنند نسبت به بانک‌ها اعتماد داشته باشند و بانک‌ها نیز نسبت به سرمایه‌گذاران و مردم اعتماد داشته باشند.

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: روسای بانک‌ها باید به سراغ مردم بروند و در راستای برطرف کردن مشکلات استان چاره‌اندیشی کنند.

خدمتگزار با بیان اینکه مردم حضور ارزشمندی در جامعه دارند، چون مردم ارزشمندترین و بزرگترین سرمایه کشور هستند، ادامه داد: بانک‌ها نقش مهمی در توسعه‌ی استان دارند و برای برطرف کردن مشکلات استان باید چاره‌اندیشی شود و با ارائه‌ی راه‌ حل مشکلات استان برطرف شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که مشکلات استان در سطح کلان باشد باید برای برطرف کردن مشکلات پیگیری‌های لازم در تهران انجام شود و در صورتی که مربوط به استان است باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تکلیف مسئولان استان است تا به سراغ مردم بروند و با استفاده از امکانات موجود خدمات ممکن را به مردم ارائه کنند.

خدمتگزار از وجود 66 میلیارد تومان سرمایه در خزانه استان خبر داد و افزود: همه‌ی مسئولان در راستای جذب سرمایه‌گذار در استان باید تلاش کنند.

وی با بیان اینکه در صورتی که قانون و مقرارت، به اصلاح نیاز دارد، اصلاح شود و با دید و نگاه مثبت با مسائل نگاه کنیم، خاطرنشان کرد: باید شرایط زندگی با خیال راحت را برای مردم فراهم کنیم تا گردشگر به استان بیاید.

انتهای پیام

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*