سه شنبه، ۲۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۲۰

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بانک‌ها برای برطرف کردن مشکلات استان باید چاره‌اندیشی کنند، گفت: بانک‌ها در راستای توسعه‌ی استان و جذب سرمایه‌گذار…

استاندار خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بانک‌ها برای برطرف کردن مشکلات استان باید چاره‌اندیشی کنند، گفت: بانک‌ها در راستای توسعه‌ی استان و جذب سرمایه‌گذار باید با همه‌ی توان خدمات ارائه دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی، «وجه‌الله خدمتگزار» ظهرامروز(سه‌شنبه 25شهریورماه) در جلسه‌ی مشترک بانک‌ها و دستگاه‌های متولی اشتغال استان با موضوع بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و سرمایه‌ی استان گفت: باید برای سرمایه‌گذاران مشوق‌هایی در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: بانک‌ها باید تلاش خود را برای سرمایه‌گذاران به کار گیرند و زمانی که سرمایه‌گذاران به بانک‌ها مراجعه می‌کنند نسبت به بانک‌ها اعتماد داشته باشند و بانک‌ها نیز نسبت به سرمایه‌گذاران و مردم اعتماد داشته باشند.

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: روسای بانک‌ها باید به سراغ مردم بروند و در راستای برطرف کردن مشکلات استان چاره‌اندیشی کنند.

خدمتگزار با بیان اینکه مردم حضور ارزشمندی در جامعه دارند، چون مردم ارزشمندترین و بزرگترین سرمایه کشور هستند، ادامه داد: بانک‌ها نقش مهمی در توسعه‌ی استان دارند و برای برطرف کردن مشکلات استان باید چاره‌اندیشی شود و با ارائه‌ی راه‌ حل مشکلات استان برطرف شود.

وی تصریح کرد: در صورتی که مشکلات استان در سطح کلان باشد باید برای برطرف کردن مشکلات پیگیری‌های لازم در تهران انجام شود و در صورتی که مربوط به استان است باید با تلاش مسئولان برطرف شود.

استاندار خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تکلیف مسئولان استان است تا به سراغ مردم بروند و با استفاده از امکانات موجود خدمات ممکن را به مردم ارائه کنند.

خدمتگزار از وجود 66 میلیارد تومان سرمایه در خزانه استان خبر داد و افزود: همه‌ی مسئولان در راستای جذب سرمایه‌گذار در استان باید تلاش کنند.

وی با بیان اینکه در صورتی که قانون و مقرارت، به اصلاح نیاز دارد، اصلاح شود و با دید و نگاه مثبت با مسائل نگاه کنیم، خاطرنشان کرد: باید شرایط زندگی با خیال راحت را برای مردم فراهم کنیم تا گردشگر به استان بیاید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *