دوشنبه، ۲۲ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۲

رییس واعضای هیات رییسه دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با بینانگذار گروه صنعتی صفا دیدار کردند. به گزارش ایسنا، محمد رستمی صفا، مدیرعامل این…

رییس واعضای هیات رییسه دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با بینانگذار گروه صنعتی صفا دیدار کردند.

به گزارش ایسنا، محمد رستمی صفا، مدیرعامل این گروه صنعتی در این جلسه به مرور تجربه‌های فولادی خود پرداخت و بر ضرورت آشنا کردن دانشجویان دانشگاه‌های بزرگی همچون دانشگاه تهران با فرآیندهای صنعتی تاکید کرد.

وی در توصیف وضعیت گروه صنعتی صفا گفت: گروه صفا بزرگترین کارخانه تولید نورد کشور است که با ایجاد ظرفیت تولید 1.2 میلیون تن انواع مقاطع فولادی در کارخانجات نورد و لوله صفا طوس و 1.5 میلیون تن انواع مقاطع فولادی در کارخانه‌های نورد و لوله به این جایگاه رسیده است.

او با اشاره به پشتوانه مدیریت 50 ساله این شرکت افزود: این شرکت در حال حاضر با دارا بودن ظرفیت تولید حدود چهار میلیون تن انواع لوله‌های آب، گاز، نفت، پتروشیمی، صنعتی و ساختمانی بزرگترین کارخانه تولید لوله‌های فلزی در جهان است.

وی با اشاره به سیاست راهبردی گروه صنعتی صفا اعلام کرد: گروه صنعتی صفا بر پایه رضایت مشتریان استوار بوده و این مهم به وسیله ارتقای سطح کیفی محصولات با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از نیروهای انسانی متعهد و مجرب در تمام سطوح تحقق می یابد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.