پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۵

معیارهای زیبایی در جوامع  گوناگون و در طی تاریخ  متغیر بوده ، بوجود آمدن  موهای سفید روی سر برای خیلی  از  خانمها  فاجعه…

gray 11 با موهای سفید هم  میتوانید زیبا شوید

معیارهای زیبایی در جوامع  گوناگون و در طی تاریخ  متغیر بوده ، بوجود آمدن  موهای سفید روی سر برای خیلی  از  خانمها  فاجعه ای برابر با پیری و زشت شدن است در حالی که سفیدی مو میتواند  در هر سنی شروع  شود و هرگز به مفهوم پیری نیست ، حتی در صورت پیری هم  خانمهای  زیادی هستند که موهای طبیعی سفید را زیبا می دانند ، نظر شما در این مورد چیست ؟

” مردم در خیابان به خاطر موهایم از من سوال می پرسیدند”

من در میانه ی چهل سالگی هستم اما از ۱۶ سالگی موهایم سفید شدند. من شجاعت بیرون رفتن نداشتم در نتیجه تا ۴۰ سالگی موهایم را رنگ میکردم. به گفته ی هیدی لامر، صاحب آب معدنی آریزونا کسی که برنامه سفید کن را برای کمک به خانم ها که بتوانند به آسانی با موهای سفیدشان کنار بیایند شروع کرد : سفید نگهداشتن موها اصلا آسان نیست. زمان زیادی می برد و باید تعداد زیادی کلاه و مدل موهای کوتاه را امتحان کنید!
” مردم در خیابان به خاطر موهایم ازمن سوال می پرسیدند . قشنگترین سوال این بود که شما بسیار شجاع هستید. من واقعا دوست دارم کاری که شما می کنید را انجام دهم اما می ترسم، شما چی کار می کنید. این سوالات همیشه باعث خنده ی من میشوند. من یه جنگجوی آزاده نیستم ، من فقط دیگر موهایم را رنگ نمی کنم!”

“همه ی ما یکتا آفریده شده ایم “

 ty alexander با موهای سفید هم  میتوانید زیبا شوید

به گفته ی تای الکساندر، یک خانم ۳۷ ساله که از ۱۴ سالگی موهایش شروع به سفید شدن کرد و دلیل موفقیتش شد : “بهترین بخش در مورد موهای سفید و جوان به نظر آمدن برای من این است که من الهام بخش خیلی از زنان همسن خودم و بزرگتر از خودم برای پذیرفتن رنگ موی طبیعی هستم، ” ” در وبلاگ من، زیبایی در موی خاکستری یا سفید است، من در تلاشم که دید خانم ها را نسبت به زیبایی تغییر دهم و همچنین به آن ها بقبولانم که این وضعیت در نهایت به ما قدرت می دهد.”

“مردم همیشه در حال تعریف از موی سفید هستند”

به گفته ی Cornelia Krane 32 ساله که از ۲۱ سالگی موهایش شروع به سفید شدن کرد :”این مشخص است! ” من همیشه موهایم سفید بوده و مردم همیشه از من تعریف میکردند.”

” نشانه من ”
gray hair 4 با موهای سفید هم  میتوانید زیبا شوید

به گفته ی مونیکا کاست نویسنده ی ۴۳ ساله :” موهای من از ۲۱ سالگی سفید شد، “. ” اما رنگش نکردم : حتی موقعی که به شدت دوست داشتم رنگش کنم، مخصوصا زمانی که داشتم موهایم را کوتاه میکردم. موهایم برای صورت من زیبا بود و به همین دلیل رنگ نکردم. تا زمانی که به مشخصه ویژه من تبدیل شد و من عاشقش هستم!”

” من عادت داشتم موهایم را پنهان کنم اما… الان آن را پذیرفته ام “

به گفته ی Sarah Scott ساکن بوستن : ” من ۲۷ ساله هستم و از نوجوانی موهایم سفید شد! ” موهای من بطور کامل سفید نشده بود تا زمانی که حدود ۲۴ سالم یا بیشتر شد و الان بطور کامل بالای موهایم سفید شده ، خصوصا وقتی موهایم را فرق میگذارم. معمولا موهایم را مدلی میگذاشتم که سفیدیش مشخص نباشد، اما حالا آن را پذیرفته ام. زمانی که پذیرفتم تعریف های زیادی به خاطرش شنیدم. حتی خانمی ازمن پرسید کجا می تواند موهایش را به رنگ موی من تبدیل کند، در واقع آن ها داشتند ازمن تقلید میکردند! چه چاپلوسانه!. موهای سفیدم باعث شد منحصر به فرد، مفتخر و کمی مرموز به نظر بیام.”

این حرکت به معنای  این نیست که موهایتان را رنگ نکنید بلکه هدف آن افزایش اعتماد به نفس زنان و کمک به آنها برای پذیرش آنچه هستند می باشد ، خودتان را دوست داشته باشید و اگر از موهای سفیدتان خوشتان می آید لازم  نیست حتما آنها را رنگ کنید !!!

منبع-http://ibanoo.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.