چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

ˈیوسف زارع بیدکیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آب مورنیاز مشترکان زیرپوشش این شرکت در شهرستان مهریز با 13…

ˈیوسف زارع بیدکیˈ روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: آب مورنیاز مشترکان زیرپوشش این شرکت در شهرستان مهریز با 13 حلقه چاه و روزانه 16 هزار متر مکعب تولید می شود.

وی اظهار کرد: شهروندان مهریزی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در مهریز افزون بر 10 میلیارد ریال به این اداره بدهی دارند که این بدهی ها مربوط به سال های گذشته و برای وصول آن بارها اقدامات لازم انجام شده است.

این مسوول دامه داد: افرون بر 65 درصد مشترکان آب مهریز قبوض خود را با تاخیر و بقیه آنها در زمان مقرر پرداخت می کنند که برای وصول مطالبات برگ اخطار برای آنها ارسال می شود.

مدیر امور آبفای شهری مهریز، با بیان اینکه به علت تداوم خشکسالی مشکل کم آبی در این شهرستان وجود دارد، خاطر نشان کرد: در صورت صرفه جویی مشکل جیره بندی نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در سال 1352 اولین انشعاب و لوله گزاری در این شهرستان انجام شد از فرسودگی شبکه ها و پرت بالای آب خبر داد که یکی از مهمترین برنامه های این اداره اصلاح شبکه و جلوگیری از هدررفت این سرمایه است.

مدیر امور آبفای مهریز خاطرنشان کرد: ما بدنبال تامین آب از منابع با کیفیت جدید هستیم تا بخشی از آب مشترکان را تامین کنیم و در این زمینه استفاده صحیح از منایع موجود یک ضرورت است.

زارع بیدکی، با اشاره به اینکه تعداد 16 هزار و 500 مشترک آب شامل خانگی و صنعتی در مهریز وجود دارد، اظهار داشت: آب مشترکان این شهرستان از نظر بهداشتی و کیفیت در حد مناسبی است و کار کلر زنی بصورت مستمر و طبق برنامه و آزمایش میکروبیولوژی هم انجام می شود.

شهرستان مهریز در 30 کیلومتری جنوب یزد واقع شده است. ک3

7541/616

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.