سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۳۳

به گزارش ایرنا، روابط عمومی فرمانداری دیلم روز دوشنبه به نقل از مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر دراین آیین گفت: استفاده از نیروهای وزارت…

به گزارش ایرنا، روابط عمومی فرمانداری دیلم روز دوشنبه به نقل از مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر دراین آیین گفت: استفاده از نیروهای وزارت کشورو جوان از معیارهای استاندار بوشهر بوده است و هم اینک از 10 فرماندار، هشت نفر وزارت کشوری هستند.

سیداسماعیل موسوی افزود: خدا راشاکریم که رهبرمعظم انقلاب از دولت تدبیر وامید که هنوز عمرش به یک سال نرسیده حمایت قاطع کرد.

فرمانداردیلم گفت: درهمه عرصه ها باید صادقانه سخن بگوییم.

قاسم قائدی با بیان این که دولت از نقد منصفانه حمایت می کند، افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب همگان بخصوص مسوولان است.

وی افزود: تعامل وهمدلی در بین خدمتگزاران، سبب انجام بموقع کارهای مردم می شود.

فرمانداردیلم ازهمه دستگاهای اجرایی شهرستان خواستار مساعدت وهمراهی با بخشدار جدید امام حسن شد.

امام جمعه دیلم گفت: خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی افتخاری بزرگ است که مسوولان باید در اجرای آن بخوبی انجام وظیفه کنند.

حجت الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری افزود: مسوولیت درجمهوری اسلامی ایران بسیار مهم و خطیر است که خادمان ملت این فرصت بوجود آمده را غنیمت بشمارند.

دراین جلسه از زحمات سیدابراهیم حسینی فر بخشدار سابق امام حسن قدردانی و عبدالرسول کاوه فرد به عنوان بخشدار جدید این منطقه معرفی شد.

بخش امام حسن از توابع شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/1

637/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.