دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۳

به گزارش روزیکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خوزستان ,سرپرست واحد تعمیرات این شرکت…

به گزارش روزیکشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه خوزستان ,سرپرست واحد تعمیرات این شرکت گفت: پس از مطالعات مقدماتی برای جلوگیری از ریخت و پاش مواد نفتی تصمیماتی اتخاذ شد که بلافاصله پس از توقف با توجه به وضعیت پروفایل خط با بازکردن ولو 2 اینچ هواگیری در نقطه بالا دست، رسید مواد به صورت ثقلی در تأسیسات اندیمشک آغاز و پس از حصول اطمینان از تخلیه مواد عملیات قطع و وصل ابتدا در کیلومتر 28 و سپس در کیلومتر 20 انجام شد.

کیخسرو حاجی پور افزود: در حین این عملیات، تأسیسات تله دریافت پیگ خط لوله 20 اینچ و ارسال خط 16 اینچ در کیلومتر 20 به صورت کامل جمع آوری شد.

حاجی پور اضافه کرد: واحد تعمیرات برق منطقه نیز همزمان با توقف خط لوله 16 اینچ اقدام به جابجایی تابلوهای کنترلی پست های برق مراکز انتقال نفت شهید زنگنه (سبزاب) و شهید یوسف زاده باغبان (بیدرویه) نمود.

وی در پایان از یکایک نیروهای واحدهای تعمیرات خط،مهندسی برق، ایمنی ، حراست، نقلیه، نیروهای فنی و عملیاتی مراکز انتقال نفت شهید زنگنه و شهید یوسف زاده باغبان دراین زمینه قدردانی کرد.

/642/643

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.