دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۰۹:۱۱

مدیر بیمارستان امدادی (شهید کامیاب) مشهد روز دوشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت:این اقدام به منظور ارتقای خدمات هتلینیگ و در…

مدیر بیمارستان امدادی (شهید کامیاب) مشهد روز دوشنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت:این اقدام به منظور ارتقای خدمات هتلینیگ و در راستای طرح تحول نظام سلامت در بخش ارتوپدی که یکی از بخش های اصلی این بیمارستان می باشد، صورت گرفته است.

دکتر سعید معلمی افزود: در همین راستا برنامه هتلینگ بهسازی اتاق بستری و امکانات رفاهی بیماران نیز بهبود می یابد و بتدریج بهسازی بخش های بستری این بیمارستان استاندارد سازی خواهد شد.

وی بیان کرد: زیر ساخت های این بیمارستان به دلیل قدمت 50 ساله فرسوده است که این امر کاهش کیفیت سامانه های گرمایشی و سرمایشی را بدنبال دارد.

وی در ادامه افزود: برنامه تحول نظام سلامت هم اکنون به صورت گام به گام و بر اساس بسته های ابلاغی در بیمارستان امدادی مشهد در حال اجراست.

به گفته وی، بر اساس این برنامه بیماران بستری در این مرکز، تنها 10 درصد هزینه ها را پرداخت می کنند و از بیماران روستایی در صورت رعایت نظام ارجاع پنج درصد هزینه دریافت می شود.

معلمی با اشاره به تهیه ملزومات و تجهیزات پزشکی در این بیمارستان، افزود: در حال حاضر با انجام اقدامات مناسب، تمامی ملزومات پزشکی مورد نیاز بر اساس لیست اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه شده است.

مدیر بیمارستان امدادی مشهد گفت: هم اکنون حتی ملزومات پزشکی بیماران بستری که زیر پوشش برنامه تحول نظام سلامت قرار نمی گیرند مانند ضرب و جرح و حوادث ناشی از کار نیز در این مرکز تهیه شده و بیماران به خارج از بیمارستان ارجاع داده نمی شوند.

وی در پایان گفت: بیمارستان امدادی مشهد با 320 تخت بستری روزانه بیماران و مجروحان بسیاری که به علت تصادفات جاده ای و حوادث به این بیمارستان ارجاع داده می شوند را پذیرش می کند.

7487/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *