سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۱

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعبدالحمید حمزه پورˈ روز سه شنبه افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده سه سایت آب شیرین کن امسال…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈعبدالحمید حمزه پورˈ روز سه شنبه افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده سه سایت آب شیرین کن امسال در هرمزگان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه دو آب شیرین کن با ظرفیت های 18 و چهار هزار مترمکعب در قشم تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد، خاطرنشان شد: امسال بیش از بیست طرح آبرسانی روستایی در هرمزگان عملیاتی می شود.

وی با اشاره به اجرای طرحهای آبرسانی در روستاهای بندرلنگه و بستک، تصریح کرد: تمام تلاش شرکت آبفار هرمزگان استفاده از ظرفیت بخش های مختلف به ویژه جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برای رفع مشکل آب شرب در روستاها است.

مدیرعامل شرکت آبفار هرمزگان بر مدیریت مصرف آب از سوی روستاییان تاکید کرد و گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به رفع مشکلات روستاها به ویژه مناطق کمتر برخوردار دارد و در همین راستا وزارت نیرو نیز از حضور بخش خصوصی برای رفع مشکلات آب روستاها حمایت می کند.

استان هرمزگان دارای یک هزارو 829 روستا است که از این تعداد یک هزارو200 روستا تحت پوشش آبرسانی شرکت آب وفاضلاب روستایی هرمزگان هستند. ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.