شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۹

مجید زرچی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان كرد: تیم آقایان بزرگسال بدمینتون خراسان رضوی 30 مهر ماه به دومین دوره مسابقات رنكینگ…

مجید زرچی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان كرد: تیم آقایان بزرگسال بدمینتون خراسان رضوی 30 مهر ماه به دومین دوره مسابقات رنكینگ كشوری در كرمانشاه اعزام خواهد شد.

دبیر هیئت بدمینتون خراسان رضوی افزود: همزمان با اعزام تیم بزرگسالان متشکل از پنج ورزشکار، تیم جوانان مردان بدمینتون استان مشتکل از شش ورزشکار به مسابقات رنگینگ كشوری كه در قزوین برگزار می شود اعزام خواهد شد.

زرچی در ادامه بیان كرد: همچنین تیم آقایان استان متشكل از هفت ورزشكار در حال تمرین برای شركت در لیگ دسته یك كشور هستند كه این رقابتها از اواخر آبان ماه در كشور برگزار می شود.

دبیر هیئت بدمینتون استان خراسان رضوی با اشاره به برگزاری مسابقات محلات مشهد در رده سنی نوجوانان و جوانان در دوم آبان ماه جاری در مشهد گفت: تقریبا تمامی مسابقات بدمینتون استانی را در شش ماهه اول سال برگزار كردیم و در حال حاضر در تقویم شش ماهه دوم سال هیچ برنامه ای برای میزبانی مسابقات كشوری در استان نداریم.

زرچی درباره برگزار نكردن مسابقات كشوری در استان خراسان رضوی بیان كرد: برگزاری مسابقات هزینه بسیاری دارد و هیئت بدمینتون استان خراسان رضوی به علت نبود حامی مالی توان برگزاری مسابقات را ندارد هر چند ما از لحاظ امكانات ورزشی هیچ كمبودی برای برگزاری مسابقات در استان نداریم.

دبیر هیئت بدمینتون خراسان رضوی درباره توسعه ورزش بدمینتون گفت: در تعاملی كه با شهرداری مشهد داشتیم توافق كردیم این سازمان یك سالن در منطقه هفت مشهد در اختیار ما قرار بدهد.

وی افزود: همچنین با اداره آموزش و پروش نیز به توافق رسیدیم كه سالن های ورزشی در منطقه شش و هفت شهر مشهد برای كمك به ورزش بدمینتون در اختیار ما قرار بدهد.

زرچی در ادامه بیان كرد: هیئت بدمینتون استان خراسان رضوی نیز وظیفه دارد با تجهیز این سالن های ورزشی استعداد یابی برای این رشته ورزشی را در مشهد گسترش بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *