دوشنبه، ۲۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۱۲

سلامت نیوز: درگیری به خاطر موتورسیکلت در شهرستان سرخس استان خراسان رضوی منجر به قتل یکی از آنان شد. فرمانده انتظامی شهرستان سرخس…

سلامت نیوز: درگیری به خاطر موتورسیکلت در شهرستان سرخس استان خراسان رضوی منجر به قتل یکی از آنان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سرخس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در شهرستان سرخس بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و تشخیص هویت به همراه مقام قضایی و پزشکی قانونی در محل حاضر شدند و مشاهده کردند، فردی 21 ساله بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده است.

سرهنگ روحی ادامه داد: تحقیقات مقدماتی انجام شده حاکی از آن بود که مقتول با برادرش در حضور پدر و مادرشان به خاطر موتورسیکلت درگیر شده و ابتدا مقتول با لیوان به سر برادرش می زند که منجر به شکسته شدن سر وی می شود.

وی افزود: در این لحظه برادر وی کنترل خود را از دست داده و با چاقو به ران برادرش زده و او را مجروح می کند که متاسفانه تا زمان انتقال مجروح به بیمارستان وی بر اثر شدت خونریزی فوت می کند.

این مقام مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: سریعا ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری قاتل متواری شده اقدامات خود را آغاز کردند که با توجه به مجروح بودن قاتل از ناحیه سر و تمهیدات به عمل آمده، متهم خودش را به پلیس آگاهی معرفی و پس از انجام تحقیقات به قتل برادرش با ضربات چاقو اعتراف کرد.

گفتنی است، متهم پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی ارجاع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.