شنبه، ۱۰ خرداد ۹۳ - ۰۱:۳۰

به گزارش روز جمعه ایرنا ، ˈمحمد حسن تهرانی مقدمˈ در یادواره شهدای حوزه مقاومت بسیج فجر مهریز افزود: شهید حسن تهرانی همه…

به گزارش روز جمعه ایرنا ، ˈمحمد حسن تهرانی مقدمˈ در یادواره شهدای حوزه مقاومت بسیج فجر مهریز افزود: شهید حسن تهرانی همه وجود خود را وقف اعتلای اهداف و آرمان های والای نظام مقدس اسلامی و ولایت فقیه کرده بود .

وی اظهار داشت: شهید تهرانی مقدم همواره گوش به فرمان ولی و مقتدای خود بود و تمامی کارها و فعالیت های علمی را در این حوزه برای استقلال و خودکفایی کشور و قطع وابستگی در حوزه موشک و سایر نیازهای مرتبط انجام داد .

برادر شهید تهرانی مقدم در ادامه با ذکر خاطراتی به فعالیت های گسترده این شهید والامقام در لبنان و کمک به حزب الله اشاره کرد و از تلاش های مخلصانه و مضاعف و تعهد جدی ایشان به انجام ماموریت ها و وظایف محوله تاکید کرد .

محمد تهرانی مقدم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بر شناخت راه مقدس و نورانی سروهای همیشه سرفراز انقلاب اسلامی و استمرار اهداف نظام و عمل به منویات مقام معظم رهبری تاکید کرد .

وی با قدردانی از میزبانی و همچنین حضور گسترده مردم در یادواره لاله های عاشورایی مهریز بر برگزاری اینگونه برنامه های ارزشی و فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ شهادت و مقاومت تاکید کرد.ک2

7541/1968

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *