پنجشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۷

به گزارش خبرگزاری مهر، در مطلبی که بر روی خروجی سایت باشگاه تراکتورسازی قرار گرفته آمده است: علیرغم آشفته بازار تبلیغی و خبری…

به گزارش خبرگزاری مهر، در مطلبی که بر روی خروجی سایت باشگاه تراکتورسازی قرار گرفته آمده است: علیرغم آشفته بازار تبلیغی و خبری و طرح نظرات بی پایه و اساس، مسئولین باشگاه تراکتورسازی با بررسی های کارشناسانه در حال گفتگو های مثبت و سازنده با مربیان معروف و کارنامه دار می باشند، اولویت اول تراکتورسازی آقای برانکو ایوانکویچ می باشد که فوتبال ایران را خوب می شناسد و آن را دنبال می کند.

برابر صحبت های بعمل آمده نامبرده علاقه خود را نسبت به تراکتور اظهار داشته و آماده آمدن به تبریز می باشد، اما یک مشکل سر راه این انتقال وجود دارد. وی مبلغ 450 میلیون تومان بدهی مالیاتی دارد که البته بدهی شخصی او نبوده بلکه بدهی فدراسیون از بابت مربیگری وی به دارایی است. در هر صورت مبلغ فوق می بایست ابتدا پرداخت شود تا ایشان بتواند در ایران مربیگری نماید.

نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طرحی پیشنهاد کرده تا این مشکل حل گردد. وی اعلام داشته که این مبلغ توسط باشگاه تراکتورسازی به دارایی پرداخت گردد و فدراسیون نیز تعهد نماید آن را در طول فصل به باشگاه پرداخت نماید. اگر فدراسیون طرح فوق را قبول نماید باشگاه با این سرمربی قرارداد خود را نهایی خواهد کرد ولی اگر به هر دلیلی مشکل فوق حل نشود باشگاه بدون فوت وقت به سراغ گزینه های بعدی خود خواهد رفت که مربیانی سرشناس و رزومه داری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.