چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۱۹

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 13مصلا در این استان در حال ساخت است که برای اتمام این مصلاها به 20 میلیارد تومان اعتبار…

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 13مصلا در این استان در حال ساخت است که برای اتمام این مصلاها به 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کهگیلویه و بویراحمد، «سیدموسی خادمی» در نشست بررسی مشکلات 13 مصلای در دست ساخت استان افزود: تاکنون بیش از 15 میلیارد تومان در احداث این مصلی‌ها هزینه شده است.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب اعتبارات در سال گذشته اظهار کرد: امسال، پیگیری‌های لازم در مرکز کشور برای تخصیص مناسب اعتبار به مصلی‌ها انجام شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: این 13 مصلی در 13 شهر استان با مساحت 12 هزار و 600 مترمربع در حال ساخت هستند.

خادمی توسعه‌ی فضاهای فرهنگی و مذهبی در استان را ضروری دانست و تصریح کرد: تسریع در روند اجرایی این مصلی‌ها در اولویت بخش عمرانی قرار دارد.

وی ادامه داد: زیربنای جامعه فرهنگ و معنویت است و برای جبران کاستی‌های فرهنگی باید در این عرصه کار جهادی کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: فرهنگ هویت، اصالت و روح جامعه دینی است و نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ فرصتی ارزشمند برای توجه بیشتر به عرصه مهم فرهنگی است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *