جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۱۶

تفاوتی ندارد جدیدا  موهای خود را رنگ کرده باشید یا موهای نرمال خودتان باشد، ایجاد هماهنگی میان موها و آرایش صورت  آموزشهای مخصوص…

6 0 5613

تفاوتی ندارد جدیدا  موهای خود را رنگ کرده باشید یا موهای نرمال خودتان باشد، ایجاد هماهنگی میان موها و آرایش صورت  آموزشهای مخصوص خودش را می‌خواهد. در این بخش به نکات مختصری برای بوجود آوردن تناسب بیشتر موها با آرایش صورت اشاره می‌کنیم.

به ته‌رنگ توجه کنید

موهایتان بلوند است یا حنایی؟ بلوطی است یا عسلی؟ تفاوت بین آنها همان تفاوت بین ته رنگ‌های سرد و گرم است. اگر موهایی به رنگ های گرم دارید آرایش با رنگ‌های سرد می‌تواند چهره‌ی شما را بهتر نشان دهد. اگر رنگ موهایتان سرد است، استفاده از رنگ‌های گرم در آرایش، چهره‌تان را روشن‌تر می‌کند، اما رنگ‌های سرد صورتتان را طبیعی‌تر نشان می‌دهد، طوری که انگار اصلاً آرایشی روی صورتتان ندارید.

به جای هماهنگی، به تضاد فکر کنید

سعی کنید با چرخه‌ی رنگ‌هایی که در آرایش بکار برده می‌شوند آشنا شوید و برای آرایش صورت از رنگ‌هایی که خلاف چرخه‌ی رنگ موهایتان است استفاده کنید. این شکل استفاده از تضاد، به بیشتر دیده شدن رنگ موهایتان کمک می‌کند. به عنوان مثال، زیور آلات سبز رنگ به خانم‌هایی با موهای قرمز خیلی می‌آید. سعی کنید مثل یک پروژه‌ی هنری روی موها، صورت خود و ترکیب رنگ‌ها کار کنید.

موهای تیره

موهای قهوه‌ای خود را با یک آرایش خنثی هماهنگ کنید. به جای رژ گونه‌ی قهوه‌ای از مخلوطی از رژگونه‌ی صورتی و قهوه‌ای استفاده کنید که به صورت شما جوانی، تازگی و درخشش می‌دهد. برای آرایش چشم‌ها از طیف‌های مختلف سایه‌های قهوه‌ای استفاده کنید. این سایه‌ها به چشم‌هایتان بعد می‌دهد و آن‌ها را جلوه دارتر می‌کند، بویژه هنگامی که از خط چشم‌های تیره‌تر استفاده کنید.

موهای روشن

ته‌رنگ‌های برنزی، روی پوست فردی با موهای روشن فوق العاده به نظر می‌رسد. این ته رنگ‌ها به نوعی صورتتان را شکل داده و به آن زیبایی متمایزی می‌بخشند. کرم‌های برنزه تنها برای تابستان نیستند. در زمستان هم می‌توانید یک لایه رژ گونه‌ی برنز کمرنگ روی گونه هایتان کار کنید. به منظور برجسته کردن چشم‌ها، به پلک‌هایتان هم رنگ برنز بدهید.

برای مو قرمزها

انتخاب رنگ‌های آرایش متناسب با موقرمزها کار سختی است. به جای رنگ‌های استاندارد صورتی و تیره سعی کنید از تن‌های کمرنگشان استفاده کنید. مخلوطی از رژ گونه‌ی قهوه‌ای و صورتی و رژ لب قرمز مایل به قهوه‌ای بیشتر به شما می‌آید. آرایشتان را با یک ریمل قهوه‌ای یا مشکی پایان دهید.

منبع-http://sorkhabsefidab.com/

نوشته های مرتبط :

 1. برای طبیعی به نظر رسیدن آرایش تون چی کار می کنید؟
 2. نکات و توصیه های مهم در آرایش لب ها
 3. بهترین آرایش برای چشم های قهوه ای
 4. مواردی که باید درباره بهداشت آرایش چشم بدانید
 5. با آرایش و رعایت این نکات زیباترین لب ها را داشته باشید
 6. بهترین آرایش برای چشم های درشت، ریز، گرد و نزدیک به هم
 7. نکاتی جدید برای زیبا شدن البته بدون آرایش
 8. انواع و اقسام رنگ ها در آرایش صورت
 9. نحوه آرایش روز و مقایسه آن با آرایش شب
 10. آموزش آرایش برای خانم هایی با صورت گرد
 11. آرایش برای پلک های پف کرده
 12. نکات و تذکرهایی برای زیبایی و سلامت موها
 13. نکات و توصیه های مهم برای موهای چرب
 14. چگونه صورتمان را با آرایش پرتر نشان دهیم
 15. رازهای حفظ تازگی و زیبایی آرایش در فصل تابستان
 16. چگونه با آرایش بینی خود را کوچک تر کنیم
 17. 3 مورد برای شروع آرایش دخترتان
 18. در سال جدید برای مراقبت از پوست این نکات را بخوانید
 19. نکات مهم برای خانم هایی با موهای خشک و فر
 20. برای بیماران دیابتی این نکات بهداشتی دندانپزشکی را بدانید

YARPP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.