سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۷

ˈ رضا الماسی ˈ عصر امروز دوشنبه در آیین معارفه مدیرمنطقه 9عملیات انتقال گاز در ساری افزود : با توجه به اینکه گاز…

ˈ رضا الماسی ˈ عصر امروز دوشنبه در آیین معارفه مدیرمنطقه 9عملیات انتقال گاز در ساری افزود : با توجه به اینکه گاز منطقه شمال بویژه استان مازندران با افت فشار در فصل زمستان مواجه می شود همکاری و مشارکت این سه استان ضروری است.

وی با بیان اینکه بخشی از گاز استانهای شمالی از طریق واردات از کشور ترکمنستان تامین می شود ادامه داد : امسال نیز همانند سال های گذشته در واردات گاز از ترکمنستان مشکلی نخواهیم داشت.

الماسی با اشاره به اینکه قرارداد واردات گاز از ترکمنستان به استانهای شمالی ایران بیست ساله است افزود : در واردات گاز از ترکمنستان مشکلی نداریم و تنها در جابجایی ارز مشکلی وجود داشته که در حال حاضر این مشکل نیز برطرف شده است.

وی به اهمیت نیروی انسانی در اجرای عملیات انتقال گاز اشاره کرد و افزود : این شرکت به نیروی انسانی فنی اهمیت خاصی می دهد و انتظار داریم مدیران ما در مناطق مختلف به این موضوع اهمیت بدهند.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران طول خطوله لوله گاز تحت پوشش این شرکت را در کشور 36 هزار کیلومتر اعلام کرد.

در این مراسم از زحمات شش ساله ˈ صفرعلی جمال لیوانی ˈ مدیرقبلی منطقه 9 تقدیر و ˈ محمد اسماعیل ابراهیم زاده ˈ که در گذشته در سمت مدیرعاملی شرکت گاز استان مازندران فعالیت می کرده به عنوان مدیرجدید منطقه 9 عملیات گاز معرفی شد.ک/2

2585/608

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.