دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۴۸

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دانشگاه تبریز، سردار غلام عسکر کرمیان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید بسیج دانشجویی…

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی دانشگاه تبریز، سردار غلام عسکر کرمیان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سابق و جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه افزود: اخلاص به منزله روح عمل است، بسیج به عنوان لشکر مخلص خدا و اصلی ترین عملش اخلاص در عمل است.

وی فلسفه بسیج و حضور بسیج را اشکار دانست و گفت: در هر کسی تفکر بسیجی باشد، بسیجی است، هر کس دلش برای اسلام ناب بسوزد و در جهت ترویج انقلاب اسلامی بکوشد، بسیجی است.

سردار کریمیان درشاخصه های مهمی که بسیج برای رسیدن به سر منزل مقصود باید رعایت کند، به دوستی با دوستان خدا و دشمنی با دشمنان خداوند متعال و ترویج مباحث فرهنگی و اعتقادی اشاره کرد و به حضور بسیج درهمه میادین تاکید کرد.

وی همچنین گفت: بحث علم و شاخص های اقتصاد مقاومتی باید بیشتر مورد توجه بسیج باشد و همان طور که رهبری فرمودند باید بسیج به صحنه بیاید و دشمنان را منزوی سازد.

محمدرضا پورمحمدی رییس دانشگاه تبریز نیز در این مراسم از بسیج دانشجویی به عنوان یکی از ساختارهایی که به طور موفق و موثر در تربیت روح نقش ایفا کرده است، یاد کرد و گفت: بسیج علاوه بر حوزه های معنوی در عرصه علم نیز وارد و در کارگاه های علم بنیان شرکت کرده است.

رییس نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان آذربایجان شرقی نیز در این مراسم به مساله کلی و جزیی نگری در بسیج اشاره کرد و تشخیص دادن جبهه ها و داشتن قدرت تحلیل را برای جامع نگری لازم شمرد.

حجت الاسلام علی خدیوی کار فکری در دانشگاه را مفید و نقش بسیج در این زمینه را موثر دانست.

در پایان این مراسم با تقدیر از علیرضا مظاهری مسوول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز، مهدی حسن زاده به عنوان مسوول جدید بسیج دانشجویی این دانشگاه معرفی شد.

587

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.