دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۳۲

تيم ملي ايران در آخرين ديدار تدارکاتي خود پيش از آغاز رسمي جام جهاني از ساعت 22:30 امشب در ديداري تدارکاتي در سائوپائولوي…

تيم ملي ايران در آخرين ديدار تدارکاتي خود پيش از آغاز رسمي جام جهاني از ساعت 22:30 امشب در ديداري تدارکاتي در سائوپائولوي کشور برزيل به مصاف ترينيداد و توباگو رفت که نيمه اول اين ديدار با برتري يک بر صفر تيم ملي ايران پايان رسيد.

در دقيقه 15 بازي خسرو حيدري يک ارسال خوب از سمت راست براي رضا قوچان نژاد ارسال کرد که اين ارسال تبديل به گل نشد.

در دقيقه 25 بازي با نفوذ خوب اشکان دژاگه از سمت راست و همچنين دو نوبت ضربه سر جواد نکونام و رضا قوچان نژاد دو فرصت خوب گلزني از دست رفت.

دقيقه 28 اين ديدار دروازه بان تيم ملي ترينيداد و توباگو در خروج خود با اشکان دژاگه برخورد نسبتا شديدي داشت که با حضور پزشکان هر دو تيم در زمين مسابقه اين مشکل براي هر دو نفر برطرف شد.

تيم ملي ترينيداد و توباگو نيز چند موقعيت گلزني در نيمه اول بدست آورد.

گل ايران در دقيقه 1+45 مسابقه به ثمر رسيد. اشکان دژاگه ضربه کرنر را از سمت راست ارسال کرد و توپ برگشتي توسط جلال حسيني به عقب پاس داده شد و احسان حاج صفي با زيبايي هرچه تمام‌تر توپ را در گوشه بالايي و سمت راست دروازه جاي داد.

تيم ملي در نيمه اول با ترکيب عليرضا حقيقي، پژمان منتظري، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، مهرداد پولادي، احسان حاج‌صفي، جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، خسرو حيدري، اشکان دژاگه و رضا قوچان‌نژاد به ميدان رفت.

داوران برزيلي اين ديدار را قضاوت مي‌کنند و رسانه‌هايي از ايران، آرژانتين و برزيل براي پوشش خبري در ورزشگاه حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.