چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۲۹

در مرحله يک چهارم نهايي مسابقات فوتسال قهرماني آسيا در هوشي مينه ويتنام، تيم ملي فوتسال ايران از ساعت 16 امروز (چهارشنبه) برابر…

در مرحله يک چهارم نهايي مسابقات فوتسال قهرماني آسيا در هوشي مينه ويتنام، تيم ملي فوتسال ايران از ساعت 16 امروز (چهارشنبه) برابر تيم ميزبان به ميدان رفت و در نيمه نخست 5 بر يک ويتنام را شکست داد.

حسين طيبي دقايق 2 و 10 و فرهاد فخيم، احمد اسماعيل پور و عليرضا وفايي دقايق 11، 12 و 17 براي ايران گلزني کردند و لوآن دقيقه 12 تنها گل ويتنام را به ثمر رساند.

ويتنام در اين ديدار از حمايت صدها تماشاگر حاضر در سالن برخوردار بود اما با وجود فشار اين تماشاگران، شاگردان خسوس کاندلاس توانستند بازي برتري را نسبت به حريف خود نشان دهند. البته ويتنام هم در نيمه نخست يک بار تير دروازه ايران را به لرزه درآورد.

ايران در مرحله گروهي با 3 پيروزي مقابل اندونزي، چين و استراليا راهي مرحله يک چهارم نهايي شده بود. فوتسال ايران با 10 قهرماني پرافتخارترين تيم آسيا محسوب مي‌شود.

در 2 ديدار ديگر برگزار شده از مرحله يک چهارم نهايي، کويت با نتيجه 5 بر 2 استراليا را شکست داد و ژاپن در مهمترين ديدار اين مرحله 3 بر 2 از سد تايلند گذشت تا با حذف تايلند يکي از رقباي اصلي ايران براي قهرماني کم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.