چهارشنبه، ۱۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۶

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای اداری مازندران در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه با…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه چهارشنبه در حاشیه جلسه شورای اداری مازندران در گفتگو با خبرنگاران، با بیان اینکه با تغییر کاربری و زمین خواری بشدت برخورد می شود، گفت: وضعیت مازندران نسبت به گذشته مثبت است و طبق گزارش هایی که استاندار مازندران در این زمینه اعلام کردند حدود 90 درصد تغییر کاربری کاهش یافته است.

وی به ورود جدی سه قوه قضائیه، مجریه و مجلس در زمینه زمین خواری و تغییر کاربری اشاره کرد و افزود: تمام مسئولین و دولت در تلاش هستند میزان تغییر کاربری و زمین خواری در کشور را به صفر برسانند.

وی وضعیت تغییر کاربری در استان های کشور را مطلوب اعلام کرد با اعلام خبر کشف دو هزار و 400 مورد زمین خواری در تهران بیان کرد: برنامه ریزی برای مبارزه با دانه درشت ها در زمینه زمین خواری در دستور کار دولت قرار گرفته است.

رحمانی فضلی در خصوص سواحل عمران تصریح کرد: این سازمان در حال پیگیری و اجرای آن جزء قانون است و اعتبار لازم در این زمینه دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.