پنجشنبه، ۲۰ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۲

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد گفت: دستگاه قضا با حفرکنندگان و دارندگان چاه‎های غیرمجاز برخورد شدید انجام می‎دهد و در این زمینه هیچ کوتاهی…

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد گفت: دستگاه قضا با حفرکنندگان و دارندگان چاه‎های غیرمجاز برخورد شدید انجام می‎دهد و در این زمینه هیچ کوتاهی نمی‎کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، محمد محقق در جلسه حفظ شورای آب شهرستان عنبراباد اظهار کرد: بحث زمین‎خواری مهم است، اما در کنار آن نیز باید به بحث چاه‎های غیرمجاز آب توجه ویژه شود تا بحران آب برای مردم ایجاد مشکل نکند.

محقق با این هشدار که وضعیت بحران آب جدی است، تصریح کرد: هم‎اکنون وضعیت آب در شهرستان ما مناسب نیست به همین دلیل باید مسئولان با اطلاع‎رسانی مناسب مردم را از وضعیت کنونی آگاه کنند.

رئیس دادگستری شهرستان عنبرآباد گفت: اداره آبیاری می‎تواند با برگزاری همایش با حضور دهیاران و شوراها نسبت به پر کردن چاه‎های غیرمجاز توسط خود مردم اقدام کند، قطعاً مردم اگر وضعیت کنونی بحران آب را بدانند، همکاری لازم را در این زمینه انجام می‎دهند.

وی با اعلام این خبر که پرونده‎های آب به دلیل بحران خارج از نوبت رسیدگی می‎شود، افزود: در این زمینه هیچ کوتاهی توسط دستگاه قضا صورت نمی‎گیرد و با قاطعیت برخورد می‎کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *