جمعه، ۲۱ شهریور ۹۳ - ۰۳:۲۷

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان‌شرقی به تشریح برخورد خونین پیکان و سمند و موتور با وانت پرداخت….

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان آذربایجان‌شرقی به تشریح برخورد خونین پیکان و سمند و موتور با وانت پرداخت.

حبیب حسینقلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی در تشریح این حوادث گفت: در پی برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه وانت در شهرستان اهر، در ساعت 19:20 عصر دیروز زن 55 ساله یکی از راکبان موتورسیکلت در دم جان باخت و دو راکب دیگر نیز راهی بیمارستان باقرالعلوم اهر شدند.

حسینقلی‌زاده یادآور شد: متاسفانه هیچ یک از سه سرنشین موتورسیکلت، از کلاه ایمنی استفاده نکرده بودند.

وی همچنین از برخورد یک دستگاه پیکان و سمند در جاده ملکان راه روستایی بنایم در ساعت 18:30 دیروز خبر داد و گفت: در این سانحه شش نفر راهی بیمارستان شدند.

وی از تجمع مردم در حوالی صحنه وقوع سوانح رانندگی و فیلمبرداری از این صحنه‌ها به عنوان معضل بزرگی برای امدادرسانی یاد کرد و گفت: متاسفانه هنگام وقوع سوانح رانندگی تمامی خودروهای عبوری از آن مسیر و عابران پیاده برای تماشای صحنه تجمع می‌کنند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان آذربایجان‌شرقی ادامه‌داد: تجمع مردم برای تماشای صحنه تصادف همواره موجب افزایش شدت تلفات و به خطر افتادن جان خود تماشاگران می‌شود.

حسینقلی‌زاده از مردم خواست در زمان وقوع سوانح رانندگی فقط با اورژانس تماس گرفته و از ترافیک در محل حادثه خوددداری کنند، چرا که نجات جان مردم و صدمه دیدگان، از آرشیو فیلم‌های برخی افراد مهمتر است و ممکن است این مصدوم یکی از عزیران خود آنها باشد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.