سه شنبه، ۰۸ مهر ۹۳ - ۰۷:۲۳

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نطنز از امدادرسانی به حادثه برخورد شدید یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری در جاده رحمت آباد نطنز…

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نطنز از امدادرسانی به حادثه برخورد شدید یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری در جاده رحمت آباد نطنز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان سلطانی گفت: در حادثه‌ای شدید و دلخراش در جاده رحمت آباد نطنز یک دستگاه اتوبوس با خودروی سواری برخورد شدید داشت که بلافاصله پس از اطلاع امدادگران و نجاتگران مستقر در پایگاه امداد و نجات بین شهری ابیازن به همراه دو تیم پشتیبانی از هلال احمر نطنز به محل حادثه اعزام و اقدامات اولیه امدادی را برای مصدومین حادثه آغاز کردند.

وی افزود: در این حادثه عملیات رهاسازی با استفاده از دستگاه ست نجات توسط نجاتگران هلال احمر به مدت یک ساعت برای سرنشینی محبوس شده در خودرو سواری انجام شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نطنز خاطرنشان کرد: این حادثه 20 مصدوم داشت که توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر مستقر در صحنه به 16 نفر به صورت سرپایی امداد رسانی شد و چهار نفر نیز به مراکز درمانی انتقال یافتند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.