جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۹:۰۸

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح گزارش عملیات جاده‌ای صبح امروز در استان…

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح گزارش عملیات جاده‌ای صبح امروز در استان کرمانشاه گفت:ساعت 6:30 صبح امروز برخورد یک دستگاه مینی بوس و اتوبوس ولوو در کیلومتر 18 محور اسلام آباد – حمیل (چغا جنگه) از طریق نیروهای اورژانس به امداد و نجات اطلاع داده شد.

وی با اشاره به حادثه دیدن 25 نفر در این تصادف افزود: چهار تیم عملیاتی شامل 13 امدادگر به محل حادثه اعزام شدند و به سرعت عملیات نجات و امدادرسانی به حادثه دیدگان را آغاز کردند.

درخشان با اشاره به مصدومیت 19 نفر در این حادثه بیان داشت: مصدومین پس از اقدامات اولیه نجات، 13 نفر تحویل عوامل اورژانس شدند و 6 نفر دیگر را هلال احمر به مراکز درمانی و بیمارستانها منتقل کردند.

به گفته سخنگوی سازمان امداد و نجات متاسفانه در این حادثه 6 نفر از هموطنانمان  جان خود را از دست دادند.

** راننده مینی بوس مقصر حادثه

سرهنگ
مرادی رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در خصوص علت این حادثه
گفت: در تصادفی که صبح امروز در جاده اسلام آباد – حمیل
اتفاق افتاد و طی آن 6 نفر از هموطنان جان باختند و 16 نفر دیگر مجروح شدند مقصر راننده مینی بوس شناخته شد که به علت انحراف به چپ و خواب آلودگی کنترل وسیله نقلیه خود را از دست
داده است.

وی همچنین اظهار داشت: از 6 نفر فوت شده در این حادثه 5 نفر زن و 1 نفر مرد بوده است و اکثر مجروحین حادثه دچار شکستگی شده بودند.

سرهنگ
مرادی در پایان از مردم خواست ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی
در صورت خواب آلودگی از رانندگی پرهیز کنند و پس از استراحت کافی به
رانندگی بپردازند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.