پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۱:۰۳

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در سمینار تشریح نقشه راه نظام اداری اظهار کرد: وقتی مردم از برخی دستگاه های…

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در سمینار تشریح نقشه راه نظام اداری اظهار کرد: وقتی مردم از برخی دستگاه های اداری و اجرایی ناراضی هستند این موضوع نشان می دهد ما در سیستم اداری خود با مشکل مواجه شده ایم.

وی افزود: اگر ساختار سازمانی دستگاه های اجرایی کشور بر اساس نیاز مردم تنظیم می شد بی شک اکنون رضایت مردمی مناسبی از سیستم اداری کشور وجود داشت در حالیکه اکنون اینگونه نیست به همین دلیل ساختار اداری به تغییر اصولی نیاز دارد.

مقتدایی با بیان اینکه مقررات استخدام در دستگاه های دولتی تنها در ظاهر رعایت می شود و در اصل به آنها بی توجهی صورت می گیرد، تصریح کرد: باید عنوان کنم که در برخی استخدام های صورت گرفته در کشور عدالت رعایت نشده به همین دلیل خدمات رسانی دستگاه ها در این زمینه با نوعی ضعف مواجه شده است.

استاندار خوزستان با بیان اینکه در سه دهه گذشته مردم کشور ما خواستار تحقق حداقل خواسته های خود بوده اند، اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی، مسئولان ایجاد تعادل بین منبع تولید و مصرف هستند و تنها زمانی معضلات موجود از بین می رود که مردم اعتراضی به وضعیت خود نداشته باشند.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.