دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۹:۱۱

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در همایش فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان قرچک اظهار داشت: اگر جامعه…

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی در همایش فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان قرچک اظهار داشت: اگر جامعه یا حکومتی میان کسانی که بیشتر خدمت و ایثار کرده و کسانی که بی تفاوت بوده اند، تمایز قائل نشود، آن جامعه یا حکومت درست رفتار نکرده و امروز خدمت رسانی به فرزندان شاهد و ایثارگر وظیفه همه مسئولان و مدیران اجرایی کشور است.

وی سپس خطاب به خانواده شهدا تأکید کرد: نگاه به زندگی شهدا را همیشه در زندگی داشته باشید و زندگینامه شهدا را مطالعه کرده و فضای جامعه امروز را درک کنید.

این مسئول عنوان کرد: فرزندان شاهد و ایثارگر از یک امتیاز ویژه و استثنایی برخوردار هستند، به خاطر همین امتیاز باید فرزندان شهدا به خود ببالند که پدران غیرتمندی داشتند که برای دفاع از نظام اسلامی حاضر شدند از بهترین سرمایه خود یعنی جانشان بگذرند، امروز آسایش و امنیت کشور ما مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و ایثارگران است و باید برای گرامیداشت مقام والای این عزیزان سعی و تلاش بیشتری صورت گیرد.

رییس شورای فرهنگ عمومی قرچک ادامه داد: شهدا با حرکت در مسیر حق‌طلبی، خدامحوری، عدالت‌خواهی و عزت‌مداری از ارزش‌های اسلامی و تمامیت ارضی کشور دفاع کردند و به ما آموختند امانتداران خوبی برای این انقلاب و نظام مقدس باشیم، باید با حرکت در مسیر حق و حقیقت، این انقلاب و نظام را به صاحب اصلی آن که حضرت ولی عصر(عج) است، بسپاریم.

اسماعیلی با اشاره به تلاش فرزندان شاهد ایثارگر برای پیشبرد اهداف شهدا در جامعه اظهار داشت: فرزندان شاهد آمادگی خود را برای همراهی و همکاری در عرصه های مختلف اعلام و بر وظیفه سنگین و حساس ایثارگران در دفاع از آرمانها و باور شهدا از جمله تلاش در جهت رفع مشکلات جامعه تاکید دارند.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از  فرزندان شاهد در عرصه های خدمت به نظام اسلامی گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر نیروهای تحصیلکرده، توانمند و با تجربه هستند که امیدوارم از خدمات آنان در جامعه استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *