پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۵۳

 مسئولان باشگاه نيروي زميني تهران امروز سري به باشگاه پرسپوليس زدند و در جلسه‌اي با مسئولين اين باشگاه توافقات اوليه براي امضاي توافقنامه…

 مسئولان باشگاه نيروي زميني تهران امروز سري به باشگاه پرسپوليس زدند و در جلسه‌اي با مسئولين اين باشگاه توافقات اوليه براي امضاي توافقنامه جهت برگزاري بازي‌هاي دوستانه، تبادل بازيکن و همکاري‌هاي نزديک داشتند.

همچنين با توجه به اينکه اردوي پرسپوليسي‌ها در ترکيه تشکيل شده کادر پزشکي اين تيم در بدو ورودش به محل تمرين سرخپوشان تمرينات ويژه‌اي براي دغاغله و عاليشاه پس از بررسي بر روي پاهاي مصدوم‌شان در نظر گرفته تا هرچه سريع‌تر با امکانات فيزيوتراپي و آب‌درماني شرايط آنها را بهبود بخشد.

پرسپوليسي‌ها امروز که به ترکيه و هتل گرين‌پارس رسيدند بازديدي کوچک از امکانات ورزشي اين هتل داشتند و بيشتر آنها با توجه به اينکه محل‌هاي تمرين و اردوها در ترکيه کيفيت بسيار مطلوبي نسبت به گذشته پيدا کرده تنها حسرت خوردند.

نکته جالب ديگر در اردوي قرمزپوشان اين بود، وقتي سرخپوشان سيدمهدي رحمتي را ديدند از وي درباره علت جدايي‌اش از استقلال سؤال‌هايي مي‌کردند که رحمتي نيز براي آنها توضيحاتي مي‌داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.