سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۴۹

ˈحسین امیری خامکانیˈ در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:در…

ˈحسین امیری خامکانیˈ در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:در این جلسه اعضای کمیسیون مسائل مربوط به ذخیره سازی گاز در سرخس را مورد بررسی قرار دادند.

وی به حضور حمید رضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز در این جلسه اشاره کرد و گفت: اعضای کمیسیون دو هفته قبل از محل ذخیره سازی گاز در سرخس بازدید کرده بودند و در جلسه امروز مسائلی همچون راه ارتباطی و راهکارهای افزایش میزان ذخیره سازی مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اضافه کرد: در این جلسه بر ضرورت مصرف بهینه گاز و افزایش تولید آن به منظور داشتن ذخایر قابل اعتماد تاکید شد.

ˈالهوردی دهقانیˈ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هم در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به حضور محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن وتجارت در جلسه عصر امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه راهکارهای تحقق سیاستهای ابلاغی اقتصاد مقاومتی و بندهای 24 گانه آن مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ورزقان در مجلس اضافه کرد: آمارهای ارائه شده حاکی از روند رو به رشد شاخصهای بخش تولید و صنعت کشور است و در صورتی که برنامه ها و سیاستهای اعلامی این وزارتخانه محقق شود فضای تولید و کسب و کار رونق می یابد.

همچنین ˈمنصوری آرامیˈعضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بررسی بندهایی از طرح جامع منابع طبیعی در این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی خبر داد.

سیام(4)**2021**1449

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.