دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۷

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی والیبال ایتالیا و برزیل یکشنبه شب دومین بازی خود را در چارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ جهانی…

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های ملی والیبال ایتالیا و برزیل یکشنبه شب دومین بازی خود را در چارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ جهانی برگزار کردند که این بازی را تیم برزیل با حساب 3 بر یک به سود خود خاتمه داد و به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال راه یافت.

در این بازی که به میزبانی ایتالیا در شهر میلان برگزار شد شاگردان برناردو رزنده ست‌های اول، سوم و چهارم را با امتیازات 27 بر 25، 25 بر 17 و 25 بر 16 از آن خود کردند و تنها ست دوم را 25 بر 18 واگذار کردند. لوکارلی با کسب 17 امتیاز ستاره این دیدار معرفی شد. ایوان زایتسف و یوری کوار دو ستاره تیم ملی ایتالیا هم با 14 و 10 امتیاز به کار خود خاتمه دادند.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال برزیل در آخرین گام توانست جواز صعود به مرحله پایانی را کسب کند. این تیم با 3 امتیازی که کسب کرد 17 امتیازی شد تا با لهستان برابر شود اما معدل ست و امتیاز این تیم به ترتیب 0.958 و 1.017 است این در حالی است که معدل ست و امتیازات لهستان به ترتیب 0.913 و 0.971 است که بدین ترتیب تیم برزیل بعد از ایران به مرحله بعد راه یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.